Jarmila Baslová, ortodontista Benešov

MUDr. Jarmila Baslová

Ortodontista Více

Tyršova 196, Benešov
Sam. ord. lékaře spec. - ortodoncie

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Názory

Pani doktorka je přísná, ale velká odbornice! Mojí pubertální dceru "donutila"(jako jediná) pečovat o zuby. Bohužel léčba snímatelnými rovnátky nepomohla, a tak nás zřejmě čekaji ještě pevné aparátky. Každopádně jsme u ní moc spokojený.

s více nepříjemnou doktorkou jsem se v životě ještě nesetkala. Přišla jsem k ní, abych konečně něco se svýma zubama udělala. Otevřela jsem pusu a ona na mě začala řvát(doslova řvát ve smyslu ječet), že tady mam kousíček plaku a tady taky, ztrapňovala mě tam, byla hrubá a nakonec sem jí za to ještě dala dvě stovky. Bylo to dost nepříjemný - pro to, aby mě někdo seřval a řešení žádný, jsem nemusela chodit k doktorce.

F

Paní doktorka je výborná...:)..moc mi pomohla srovnat zuby:)...a má velký smysl pro humor...Doporučuji

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, díky ní mám krásné zuby, které předtím nebyly zrovna výstavní. Paní doktorka má svůj smysl pro humor a myslím že to určitě nemyslí špatně. Já si s ní vždycky hezky popovídám a myslím že je velmi hodná.