Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

S takto arogantní lékařkou jsem se snad nikdy nesetkala. Velice nepříjemná, hlavně ať už jsem venku z ordinace. Příště pojedu někam jinam. NEDOPORUČUJI!!!

Strašně arogantní a nepříjemná. Už nikdy víc. S takhle namyšlenou doktorkou už jsem se dlouho nesetkala, šílená arogance.

Paní doktorka opravdu není zrovna příjemná. Jen co jsem vešel do ordinace, už jsem měl pocit, že se mě pokouší vyhnat pryč. Pracuje pro jednu společnost a já už dříve jinou jejich ordinaci navštívil. Paní doktorka mi s nelibým výrazem ve tváři sdělila, že už mě jednou přece vyšetřili (před víc jak půl rokem) a nemám tam co dělat. Taktéž mi řekla, že svoje problémy mám řešit se svou praktickou lékařkou a vyčítala mi, že jsem vysadil léky na pálení žáhy, když mě pálit přestala. Připadal jsem si hloupě a poníženě. Nakonec mi ale všechno vyšetřila, i když nevím, jak moc kvalitně, a ještě mi vypláchla uši, takže aspoň něco. Každopádně mile se nechovala a to jsem tam nešel kvůli prkotině (pocit škrcení a dušení, nespavost, bolesti hlavy, křeče do krku, brnění těla).

Umístění: jiné místo

Jednání paní doktorky VELMI nevhodné a arogantní, absolutně ji nezajímá s jakým problémem člověk přijde, hlavně ať už jste z ordinace venku.Myslim si,že každý pacient má nárok na individuální přístup. A tak důležitou informací,že máte jednu ledvinu ji ani nestihnete říct a do zprávy pak v klidu napíše, že kontrolni výtěr po dobrání antibiotik neni třeba!!!Štěká po Vás,chová se nadřazeně a když ji chcete vysvětlit,jaký máte problém, tak Vás utne,že ji to nezajímá. Vyšetřuje nešetrně a bez citu. NIKOMU TUTO AROGANTNÍ PANÍ NEDOPORUČUJI!!!!

Umístění: jiné místo Nemoc dítěte.

Jsem velmi zklamán z chování lékařky i sestry. V ordinaci jsem se setkal se silně arogantním chováním, na moje dotazy ohledně postupu v léčbě se mi dostalo reakce "a vy máte jaké povolání"? Lékařka se snížila k zastrašování nejhorším možným scénářem, a to pouze z toho důvodu, že jsme ji s dcerou nenavštívili okamžitě, ale až po několika dnech. Přitom po konzultaci s jiným lékařem mi bylo řečeno, že náš postup byl naprosto přiměřený. Jsem velice zklamán tím, že lékař, ač může být skvělý odborník, neovládá základní pravidla slušného chování. Tuto lékařku důrazně nedoporučuji, pokud očekáváte chování na úrovni a s respektem k pacientovi.