Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka opravdu není zrovna příjemná. Jen co jsem vešel do ordinace, už jsem měl pocit, že se mě pokouší vyhnat pryč. Pracuje pro jednu společnost a já už dříve jinou jejich ordinaci navštívil. Paní doktorka mi s nelibým výrazem ve tváři sdělila, že už mě jednou přece vyšetřili (před víc jak půl rokem) a nemám tam co dělat. Taktéž mi řekla, že svoje problémy mám řešit se svou praktickou lékařkou a vyčítala mi, že jsem vysadil léky na pálení žáhy, když mě pálit přestala. Připadal jsem si hloupě a poníženě. Nakonec mi ale všechno vyšetřila, i když nevím, jak moc kvalitně, a ještě mi vypláchla uši, takže aspoň něco. Každopádně mile se nechovala a to jsem tam nešel kvůli prkotině (pocit škrcení a dušení, nespavost, bolesti hlavy, křeče do krku, brnění těla).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Jednání paní doktorky VELMI nevhodné a arogantní, absolutně ji nezajímá s jakým problémem člověk přijde, hlavně ať už jste z ordinace venku.Myslim si,že každý pacient má nárok na individuální přístup. A tak důležitou informací,že máte jednu ledvinu ji ani nestihnete říct a do zprávy pak v klidu napíše, že kontrolni výtěr po dobrání antibiotik neni třeba!!!Štěká po Vás,chová se nadřazeně a když ji chcete vysvětlit,jaký máte problém, tak Vás utne,že ji to nezajímá. Vyšetřuje nešetrně a bez citu. NIKOMU TUTO AROGANTNÍ PANÍ NEDOPORUČUJI!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

1
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Nemoc dítěte.

Jsem velmi zklamán z chování lékařky i sestry. V ordinaci jsem se setkal se silně arogantním chováním, na moje dotazy ohledně postupu v léčbě se mi dostalo reakce "a vy máte jaké povolání"? Lékařka se snížila k zastrašování nejhorším možným scénářem, a to pouze z toho důvodu, že jsme ji s dcerou nenavštívili okamžitě, ale až po několika dnech. Přitom po konzultaci s jiným lékařem mi bylo řečeno, že náš postup byl naprosto přiměřený. Jsem velice zklamán tím, že lékař, ač může být skvělý odborník, neovládá základní pravidla slušného chování. Tuto lékařku důrazně nedoporučuji, pokud očekáváte chování na úrovni a s respektem k pacientovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti