Bratří Štefanů 895, Hradec Králové
Poliklinika II Hradec Králové (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Chodím k paní doktorce Žmolíkové už spoustu let a jsem s ní naprosto spokojená.Vždycky je příjemná a ochotná.Jsem přesvědčená,že hlavně díky její léčbě se moje astma nezhoršuje.

Hrůza, poslali me tam z potom co jsem mela uz 4 tydny kasel, bolesti v krku a priserne nevydrzitelne bolesti hlavy. Vtipne je ze mi pani doktorka predepsala prasky na migrenu v lekarne si jeste overovali zda recept vystavila doktorka. Z dny jsem o sobe po lekach nevedela a pak skoncila na jip v nemocnici s meningitidou

dnes jsem byl poprvé u paní doktorky a nemohu si na ni stěžovat jak zde bylo několikrát psáno aspon já osobně si stěžovat nemohu. Paní doktorka mě řádně vyšetřila vše mi vysvětlila vč toho, že si vše postivě zapisovala, sestřička taky byla příjemná

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti a určitě nevybírá ten nejdražší lék co na trhu je.

Já jsem spokojena, asi by to mohlo být v jistých ohledech lepší, ale paní doktorka mě léčí úspěšně a žádné drahé léky mi nedává

Mám také jen špatné zkušenosti!! Bez jakékoli kontroly mi tato paní doktorka rovnou vrazila širokospektrální antibiotika, zabrali, ale brzy byl problém (silný kašel) zpět, ačkoli jsem se řídila jejími radami a byla v klidu, pak mi dala nějaké léky na doléčení, které mi nezabírají, což ji ale nezajímá, jen jednou (!!) mi dělala spirometrii, jinak žádné jiné testy, ačkoli problémy mám už 4 měsíce. Kontroly u ní jsou naprosto o ničem.. skončila jsem u ní. NEDOPORUČUJU JI!

C

Chodila jsem k paní doktorce kdysi dávno (tak cca před 4lety), ale musela jsem odejít. To když mi řekla, at mi léky předepisuje praktický lékař, že já se ji do měsíčního limitu nevejdu (??)A k ní at chodím jen na kontroly!!!! A to tady nemluvím o čekačkách které tam byly. Objednala jsem se na osm ráno, a už dopředu jsem věděla, že tam ztvrdnu minimálně 4 hodiny. Nevím jak je to v současné době, ale její sestra (silnější celkem pohodová blondýna) nebyla schopná si zorganizovat práci tak, aby neměla v čekárně fronty a paní doktorce to evidentně nevadilo.

Velmi ochotná a pozorná k matce (86 let)

pani doktorce by meli sebrat diplom uz podruhe nepoznala rakovinu plic a to kdyz jsem tam byla ze se mi spatne dycha tak mi rekla ze je to od chripky a at si dejcham pohotovostni a ani me neposlechla kdyz jsem jela v spbotu na pohotovost tak tam na to prisli jak je mozne ze na pohotovosti na to prijdou a plicni lekar ne. Vsem vam radim najdete si urychlene jineho lekare nez bude pozde!!!!

Vždy jen problém když něco potřebuji. Neumí jednat s lidmi ani nic vysvětlit. Na otazku odpoví otázkou. Po napsání léku mi na který je doplatek 900,- mi v lékarně nabídly i lék bez doplatku se stejným složením který mi plně vyhovuje když jsem ji to řekla doslava me seřvala co si to dovoluji ze od léčení je tam snad ona a ne nějaká baba v lékarně. No hrůza můžu říct, že už mě tam nikdo neuvidí hledám si jiného lékaře.