Ordinace Mudr. Jana Žmolíková
Orebská 1215/1, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Mudr. Jana Žmolíková Jiný

Špičkový přístup paní doktorky, účinná léčba, pomohla s déle trvajícími obtížemi.

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Paní lékařka mi vždy vhodně pomohla. Jsem velmi spokojená s přístupem i léčbou paní lékařky, stejně tak je velmi milá, schopná a ochotná i sestřička. Srdečně děkuji.

Chodím k paní doktorce Žmolíkové už spoustu let a jsem s ní naprosto spokojená.Vždycky je příjemná a ochotná.Jsem přesvědčená,že hlavně díky její léčbě se moje astma nezhoršuje.

Hrůza, poslali me tam z potom co jsem mela uz 4 tydny kasel, bolesti v krku a priserne nevydrzitelne bolesti hlavy. Vtipne je ze mi pani doktorka predepsala prasky na migrenu v lekarne si jeste overovali zda recept vystavila doktorka. Z dny jsem o sobe po lekach nevedela a pak skoncila na jip v nemocnici s meningitidou

dnes jsem byl poprvé u paní doktorky a nemohu si na ni stěžovat jak zde bylo několikrát psáno aspon já osobně si stěžovat nemohu. Paní doktorka mě řádně vyšetřila vše mi vysvětlila vč toho, že si vše postivě zapisovala, sestřička taky byla příjemná

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti a určitě nevybírá ten nejdražší lék co na trhu je.

Já jsem spokojena, asi by to mohlo být v jistých ohledech lepší, ale paní doktorka mě léčí úspěšně a žádné drahé léky mi nedává

Mám také jen špatné zkušenosti!! Bez jakékoli kontroly mi tato paní doktorka rovnou vrazila širokospektrální antibiotika, zabrali, ale brzy byl problém (silný kašel) zpět, ačkoli jsem se řídila jejími radami a byla v klidu, pak mi dala nějaké léky na doléčení, které mi nezabírají, což ji ale nezajímá, jen jednou (!!) mi dělala spirometrii, jinak žádné jiné testy, ačkoli problémy mám už 4 měsíce. Kontroly u ní jsou naprosto o ničem.. skončila jsem u ní. NEDOPORUČUJU JI!

C

Chodila jsem k paní doktorce kdysi dávno (tak cca před 4lety), ale musela jsem odejít. To když mi řekla, at mi léky předepisuje praktický lékař, že já se ji do měsíčního limitu nevejdu (??)A k ní at chodím jen na kontroly!!!! A to tady nemluvím o čekačkách které tam byly. Objednala jsem se na osm ráno, a už dopředu jsem věděla, že tam ztvrdnu minimálně 4 hodiny. Nevím jak je to v současné době, ale její sestra (silnější celkem pohodová blondýna) nebyla schopná si zorganizovat práci tak, aby neměla v čekárně fronty a paní doktorce to evidentně nevadilo.

Velmi ochotná a pozorná k matce (86 let)