Středomoravská nemocniční a.s, odštěpný závod Nemocnice Přerov
Dvořákova 75, Přerov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Středomoravská nemocniční a.s, odštěpný závod Nemocnice Přerov Padání vlasů

Byla jsem u paní doktorky asi před 4lety.Tehdy jsem tam šla s padajícími vlasy.Pozadala jsem ji,jestli by se mi nemohla podívat na jedno znamínko,které mě svedi.Odpoved byla,že dnes řešíme vlasy! Opravdu se na to nepodívala!Později jsem zjistila,že je to kožní nador.Byla jsem ráda,že jsem díky ní zjisila ,že vlasy mi padají z nedostatku železa.Informovala jsem ji,že tablety mi způsobují průjmy,aby mi předepsala jiné železo.Dostala jsem kapky.Po třech měsících jsem p.Zimovou žádala,abychom železo vyměnili,že mám každodenní průjmy.Odpoved byla,že pokračujeme ve stejné léčbě.Za další tři měsíce kontrolní odběry.Divila se,že mám méně zeleza,než před lecbou.Kdyz jsem si dovolila říci,že je to těmi průjmy,řekla,že to nebude řešit.Napsala mi zprávu pro obvodní lekarku,aby ona přišla na to,kde se mi železo ztrácí .
Přístup z mého pohledu neprofesionální a ochota nijak zvlášť velká.

Mám ty nejlepší zkušenosti. Je klidná a svému oboru rozumí. Už bych neměnil.

paní doktorka je výborná. Velmi ochotná, milá, poradí, respektuje práva pacienta. Všechny otázky zodpoví. Doporučuji.

Všem dooručuji..