Ženská lékařka
Holandská 2, Znojmo

Paní doktorka mi příliš nepomohla s mými potížemi, na mé otázky odpovídala, že vše je normální. Vadí mi nevybavená ordinace a zápach kouře od cigaret. Nikdy jsem se nemusela objednávat na kontrolu, ale to také o něčem svědčí. Když jsem si chodila pouze pro recept na antikoncepci, tak bylo vše v pořádku. S možými zdravotními obtížemi k ní ale už nikdy nepůjdu. Obávám se, že paní doktorka nevyužívá všechny možnosti současné vědy. Raději jsem přestoupila k panu doktorovi Válymu. Pokud Vám tedy záleží na celkové informovanosti a Vašem zdravotním stavu, tuto ženskou lékařku NEDOPORUČUJI!
Sestřička byla velmi ochotná.

bohužel mám s paní doktorkou špatné zkušenosti. Delší dobu jsem mívala problémy s menstruací a vina byla přisuzována mně, že beru špatně antikoncepci. I přes to, že jsem paní doktorku prosila, aby mi nechala udělat rozbor krve, neučinila tak, se slovy, že se to již nedělá. Změnila jsem tedy doktora (nyní pan doktor Vály), který mi hned nechal udělat krevní testy a zjistil, že mám docela vzácnou hormonální poruchu, která vede k neplodnosti. Nyní se již 2 roky léčím a léčit se budu do konce života, ale mám naději na potomstvo, to bych neměla, kdybych zůstala u paní doktorky. A to že se nemusí u paní doktorky objednávat dopředu, je známka malého počtu pacientek.

Výborná, milá a ochotná paní doktorka.

Velmi dobrá lékařka i sestra

já musím také jen pochválit..nikdy nemusím čekat..lékařka výborná a sestřička hodná...

Nikdy nečekám ve frontě, sestra je příjemná a vždy, když něco potřebuji, tak je moc ochotná. Lékařka je zkušená, milá a má smysl pro humor. Co je hlavní... nemusím se objednávat dopředu!

Velmi dobrá lékařka, jsem s ní moc spokojená!