Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům
Havlíčkova 34a, Jihlava

Zobrazit ostatní profily adiktologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Havlíčkova 34a, Jihlava

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Adiktoložka a psychoterapeutka, výcvik v integrované psychoterapii a probíhající výcvik Gestalt terapii.
Věnuji se primárně potížím související...

• adiktolog
  • psychoterapie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům Jiný

Paní Vašíčkovou mohu doporučit každému, kdo potřebuje pomoc nebo poradit. Je výjimečná, milá, empatická. Dokáže lidem skvěle poradit, pomoct a hlavně nasměřovat v životě. Snaží se, aby si lidé dokázali na svoje myšlenky a otázky odpovědět sami. Z terapie pokaždé odcházím s klidnou hlavou a motivovaná.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům Jiný

Paní Vašíčková je velice srdečná, empatická a ochotná. Pomáhá mi si uspořádat zmatky v hlavě a najít příčiny a řešení ke špatnému rozpoležení. Z terapie odcházím vždy s klidem a úlevou. Za nic bych paní Vašíčkovou nevyměnila, a můžu vřele doporučit.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům psychoterapie závislosti

K paní Vašíčkové jsem docházela více než rok. Oslovila jsem ji v tíživé situaci, kdy jsem si nevěděla rady sama se sebou. Pomohla mi se zorientovat v tom, co prožívám. Je velmi empatická, dokázala vytvořit bezpečný prostor pro to, abych se mohla otevřít, neřešit věci jen na povrchu, ale dojít k jádru problému. Měla jsem už předtím zkušenosti s terapií, ale stále jsem se točila v kruhu. Paní Vašíčková mi pomohla z tohoto mnohaletého točení se vystoupit. Do ničeho mě ale nikdy nenutila naopak vždy dala prostor, který jsem potřebovala.