Adresa

Metyšova 468, Jilemnice
Odborný kožní lékař.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka Štrinclová mě odmítla,s tím,že nejsem z Jilemnice či Semilska. Ordinační doba do dvou odpoledne a za deset dvě nikde žádný pacient. Po zaklepání lékařka v civilu,která mi koukla na kuži s tím,že je to ekzém,ať mažu mastným krémem. Pokud se to do týdne nezlepší,tak zajít na kožní. S tím,že ona mě nevezme,ať si najdu někoho v Hradeckém kraji. Smutný příběh českého zdravotnictví. Lékaře téměř nenavštěvuju a tohle nechápu. Proč vlastně platíme pojištění? Na to,že nás vlastně nikdo neošetří a když už,tak je to třeba vyhořelý lékař...?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

MUDr. Štrinclová, odmítla přijmout 4 letého syna. Důvod nejsme z Jilemnice či Semilska, ale o 10 km dále. Pochopila bych kdyby měla čekárnu plnou, ale nebylo tam ani človíčka. Ve finále neměla odvahu vylézt ze své ulity. Jsem ráda, že to tak dopadlo - jaké chování, taková práce. Přes deset let jsem žila mimo ČR a nikdy jsem se s takovým to chováním u lékaře nesetkala a to i jako ,,cizinec,, a tady lékař odmítne dítě. Takže za mě určitě ne. B. Zeqiri Rychtářová (Bez hvězdy nejde zanechat recenze, proto ta jedna hvězda)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C
Ověřeny pacient

Ordinuje zde spíše sestra, otázky netýkající se problému a odpověď "to máte dobrý" . Takové jsou mé zkušenosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Čekání je sice dlouhé, ale je to lepší, než když se jinde s akutním problémem máte objednat na za čtrnáct dní. Bohužel lidí s kožními problémy je víc než doktorů. Paní doktorka sama je velice hodná a ochotná, čímž jsem byla překvapená. S problémem mi pomohla a diagnózu určila ihned a správně.


Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky poprvé a velice jsem byla zklamaná jejím přístupem ke mě.
Dávala mi otázky, které se vůbec netýkaly mého problému a když jsem si nevzpoměla hned (např.: datum odchodu do ID), tak mi vynadala, že si ani nepamatuji odchod do důchodu. Ale takovýchto otázek, které bych nečekala na kožním byla spousta, tak jsem pak ani nevěděla s čím vlastně jdu. S problémem s kterým jsem šla se po této návštěvě obrátím pro jistotu ještě na jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T

u pani doktorky jsem se setkala s velice pěkným přístupem ke mě jako k pacientovi.Sestřička paní doktorky v Jilemnici taktéž. Obě milé a důležité pro mě bylo,že mě v mém stavu uklidnily. Děkuji.


naopak,já jsem velmi spokojená s vlídným přístupem,pomohla mi vyřešit můj zdravotní problém,je to primářka na svém místě.


L

Člověk a lékařka na svém místě. Rozhodně za paní primářku nic nediagnostikovala sestra. S věcným přístupem jsem byla spokojena i když to pro mne nebylo příjemné.


Já jsem s ní naopak byla spokojená, pomohla vyřešit problém, který předtím jiné lékaři ne, léčila jsem se zánětem, na který mi mnozí psali různé mastičky, doktorka správně doporučovala dané místo spíše vysušovat než mastit a opravdu problém se vyřešil!


Sice primářka, ale diagnózu za ní naordinuje sestra a ještě špatně, takže výsledek byl ještě horší než když jsem tam přišla. Nerozezná rozdíl mezi ekzémem a bradavicí.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti