MUDr. Jana Šrámková - ORL ambulance
Generála Závady IV/116, Vysoké Mýto

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: MUDr. Jana Šrámková - ORL ambulance

Dobrý den, povím vám příběh, který osvětlí jak paní doktorka Šrámková na ORL ve Vysokém Mýtě pracuje. Mám chronický zánět dutin a jednoho dne se mi zhoršil, proto jsem se objednal k paní doktorce Šrámkové ve Vysokém Mýtě. Když jsem k ní přišel, tak už na začátku jsem sní měl menší konflikt, za který mě asi hned odsoudila, jelikož mě vnucovala názor s kterým jsem nesouhlasil, protože mě ani trochu nezná, krom dutin, které mě měla důkladně vyšetřit. Koukla se mi sondou do nosu a napsala mi Avamys, solné výplachy a šel domů. Po jednom měsíci jsem začal cítit spáleninu a měl hnusnou příchuť v puse a tak jsem ho vysadil a navštívil paní doktorku znova. Sestřička mě bohužel jen přeobjednala o trochu dříve, aniž by mě dr. prohlédla a šel jsem domů. Po dalším měsíci jsem začal mít velké bolesti v nosných dutinách a tak jsem se tam bez objednání ráno stavil. Poslala mě na rentgen a zase mě jinak neprohlédla a nechala mě schválně čekat 2 hodiny v čekárně a šel opět domů. Vysadil jsem tedy i ty solné výplachy a bolest je o mnohem menší. Přišel jsem k ní na objednanou dobu, co byla asi za šest dní a opět mě neprohlédla a řekla jen, že mi napíše jiný kortikosteroid a při odmítnutí dalších kortikosteroidů, doporučila nějaké vybroušení a opět šel domů i s pocitem spáleného ořechového listí v nose a hořkostí v ústech a zhoršeného zánětu. Po asi dalším měsíci pachutě a pačuchu, při kterém se mi zvedá žaludek, jsem zavolal jiné paní doktorce. Zvedla to sestra, a když jsem jí vysvětlil, co mám za potíže, tak hned řekla, že mě paní doktorka určitě pošle na CT a ať se stavím. Paní doktorka mě sondou prohlédla jak nosem, tak pusou dolu i nahoru, udělala výtěr jak v nose, tak v krku a napsala mi CT s tím, že jestli na něm nic nenajdou, tak to bude potřebovat také vyšetření mozku na CT. Závěr? Měl jsem bacilovou infekci a dostal jsem antibiotika a na CT mě našli něco, asi prý polyp velikosti 1 cm a pak také, jak říkala předchozí paní doktora něco na vybroušení. Po antibiotikách se mi chronický zánět opět dal do normálu a teď čekám na operaci a modlím se, že to bude opravdu jen obyčejný polyp, který třeba mohl vzniknout používáním Avamysu a ne polyp nádorový, jelikož můj otec měl skoro stejné problémy s pachem a měl rakovinu. tak že jak je možné, že v uvozovkách obyčejná sestra u jiné Dr. ví, že půjdu z mým problémem na CT a neví a ani to neudělá paní Dr, Šrámková, aby zjistila že mám 1cm cosi v dutinách? Proč mě paní Dr, Šrámková neudělala výtěr, aby zjistila, že stačily jen ATB? A proč odsuzuje někoho, o kom neví absolutně nic? Nechápu její přístup, to už zapomněla na Hippokratovu přísahu, v které je svědomitost ochrana života a zdraví pacientů a jejich blaho na prvním místě. Když přišla do ordinace po jedné starší doktorce, tak jsem z ní měl dobrý pocit, zdála se být příjemná a šel jsem k ní rád, ale to už je dávno. Teď po letech osídluje ordinaci a zakládá si na objednání více, jak na pomoc někomu, co má problémy. Proto vám jí nedoporučuji.

Paní doktorku znám dlouho, její odborný, věcný a lidský přístup se mi líbí. Vyhovuje mi zejména fakt, že i k problémům, se kterými za ní musím přicházet, přistupuje s jistou dávkou humoru, aniž by tím však jakkoliv brala potíže na lehkou váhu. Mohu jedině doporučit.

bez objednání nechce pacienta vůbec příjmout ani jej vidět, má hroznou sestru, která je neochotná a nepříjemná a když nedej bože příjdete tak 30 minut před koncem jejich pracovní doby, silně vám dá najevo, že jdete nevhod. Jako lékařka možná odborně není špatná, ale její přístup k lidem je hrozný (člověk tam asi bezdůvodně nejde, že, natož s dítětem a pak řešit, jestli nás někdo poslal, proč, co a jak, před plnou čekárnou lidí, to je fakt síla).

Její systém je špatný-přijdete s bolestí, s akutním problémeme a ona vás nevyšetří,ale jen objedná, na bolest doporučí tišící léky proto bolesti. Buď tedy trpíte další dny a čekáte na den, na který vás objednala,nebo musíte na pohotovost.

Vřele doporučujeme, v regionu jsme vyzkoušeli více ORL-lékařů, a s citlivým přístupem k našim dětem jsme se setkali až u ní. Jsme rádi, že paní doktorka vnímá každé z našich dětí individuálně, a přesto, že je plná čekárna, dokáže dát dětem potřebný čas! Souhlasím s názorem předchozího pisatele: svou práci dělá s láskou.

Paní doktorku vřele doporučuji, skvělý přístup k dětem a neméně profesionální přístup k dospělým klientům. Vše vysvětlí, je vidět, že ji práce baví.

jsem velmi spokojená.paní doktorka je hodná na malé dětičky.