Adresa

MUDr. Jana Šrámková - ORL ambulance
Generála Závady IV/116, Vysoké Mýto

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Jana Šrámková - ORL ambulance

Dobrý den, povím vám příběh, který osvětlí jak paní doktorka Šrámková na ORL ve Vysokém Mýtě pracuje. Mám chronický zánět dutin a jednoho dne se mi zhoršil, proto jsem se objednal k paní doktorce Šrámkové ve Vysokém Mýtě. Když jsem k ní přišel, tak už na začátku jsem sní měl menší konflikt, za který mě asi hned odsoudila, jelikož mě vnucovala názor s kterým jsem nesouhlasil, protože mě ani trochu nezná, krom dutin, které mě měla důkladně vyšetřit. Koukla se mi sondou do nosu a napsala mi Avamys, solné výplachy a šel domů. Po jednom měsíci jsem začal cítit spáleninu a měl hnusnou příchuť v puse a tak jsem ho vysadil a navštívil paní doktorku znova. Sestřička mě bohužel jen přeobjednala o trochu dříve, aniž by mě dr. prohlédla a šel jsem domů. Po dalším měsíci jsem začal mít velké bolesti v nosných dutinách a tak jsem se tam bez objednání ráno stavil. Poslala mě na rentgen a zase mě jinak neprohlédla a nechala mě schválně čekat 2 hodiny v čekárně a šel opět domů. Vysadil jsem tedy i ty solné výplachy a bolest je o mnohem menší. Přišel jsem k ní na objednanou dobu, co byla asi za šest dní a opět mě neprohlédla a řekla jen, že mi napíše jiný kortikosteroid a při odmítnutí dalších kortikosteroidů, doporučila nějaké vybroušení a opět šel domů i s pocitem spáleného ořechového listí v nose a hořkostí v ústech a zhoršeného zánětu. Po asi dalším měsíci pachutě a pačuchu, při kterém se mi zvedá žaludek, jsem zavolal jiné paní doktorce. Zvedla to sestra, a když jsem jí vysvětlil, co mám za potíže, tak hned řekla, že mě paní doktorka určitě pošle na CT a ať se stavím. Paní doktorka mě sondou prohlédla jak nosem, tak pusou dolu i nahoru, udělala výtěr jak v nose, tak v krku a napsala mi CT s tím, že jestli na něm nic nenajdou, tak to bude potřebovat také vyšetření mozku na CT. Závěr? Měl jsem bacilovou infekci a dostal jsem antibiotika a na CT mě našli něco, asi prý polyp velikosti 1 cm a pak také, jak říkala předchozí paní doktora něco na vybroušení. Po antibiotikách se mi chronický zánět opět dal do normálu a teď čekám na operaci a modlím se, že to bude opravdu jen obyčejný polyp, který třeba mohl vzniknout používáním Avamysu a ne polyp nádorový, jelikož můj otec měl skoro stejné problémy s pachem a měl rakovinu. tak že jak je možné, že v uvozovkách obyčejná sestra u jiné Dr. ví, že půjdu z mým problémem na CT a neví a ani to neudělá paní Dr, Šrámková, aby zjistila že mám 1cm cosi v dutinách? Proč mě paní Dr, Šrámková neudělala výtěr, aby zjistila, že stačily jen ATB? A proč odsuzuje někoho, o kom neví absolutně nic? Nechápu její přístup, to už zapomněla na Hippokratovu přísahu, v které je svědomitost ochrana života a zdraví pacientů a jejich blaho na prvním místě. Když přišla do ordinace po jedné starší doktorce, tak jsem z ní měl dobrý pocit, zdála se být příjemná a šel jsem k ní rád, ale to už je dávno. Teď po letech osídluje ordinaci a zakládá si na objednání více, jak na pomoc někomu, co má problémy. Proto vám jí nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřený profil

Paní doktorku znám dlouho, její odborný, věcný a lidský přístup se mi líbí. Vyhovuje mi zejména fakt, že i k problémům, se kterými za ní musím přicházet, přistupuje s jistou dávkou humoru, aniž by tím však jakkoliv brala potíže na lehkou váhu. Mohu jedině doporučit.

T
Ověřený profil

bez objednání nechce pacienta vůbec příjmout ani jej vidět, má hroznou sestru, která je neochotná a nepříjemná a když nedej bože příjdete tak 30 minut před koncem jejich pracovní doby, silně vám dá najevo, že jdete nevhod. Jako lékařka možná odborně není špatná, ale její přístup k lidem je hrozný (člověk tam asi bezdůvodně nejde, že, natož s dítětem a pak řešit, jestli nás někdo poslal, proč, co a jak, před plnou čekárnou lidí, to je fakt síla).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Její systém je špatný-přijdete s bolestí, s akutním problémeme a ona vás nevyšetří,ale jen objedná, na bolest doporučí tišící léky proto bolesti. Buď tedy trpíte další dny a čekáte na den, na který vás objednala,nebo musíte na pohotovost.


Ověřený profil

Vřele doporučujeme, v regionu jsme vyzkoušeli více ORL-lékařů, a s citlivým přístupem k našim dětem jsme se setkali až u ní. Jsme rádi, že paní doktorka vnímá každé z našich dětí individuálně, a přesto, že je plná čekárna, dokáže dát dětem potřebný čas! Souhlasím s názorem předchozího pisatele: svou práci dělá s láskou.


Paní doktorku vřele doporučuji, skvělý přístup k dětem a neméně profesionální přístup k dospělým klientům. Vše vysvětlí, je vidět, že ji práce baví.


S

jsem velmi spokojená.paní doktorka je hodná na malé dětičky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu