Odborný lékař neurolog
Čs. armády 1566, Česká Lípa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurolog Jiný

Paní doktorka je super milá sympatická upřímná ale hlavně lidská. Jsem rád že jsem mohl tak profesionální a upřímnou ženu v dnešní uspěchané době poznat a která mě moc pomohla mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji a za nic na světě bych ji nevyměnil.

Umístění: Odborný lékař neurolog Jiný

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji!!! Odmítla mě poslat na magnetickou resonanci i po té, kdy jsem se k ní vracela s bolestí a žádala o resonanci. Naopak mi bylo řečeno, že jsem mladá a problém (dle jejího názoru pouhá skolióza) rozcvičím. Po roce a návštěvě jiného neurologa, který viděl stejný rentgen jako paní Šepsová a bez váhání mě poslal na resonanci mi bylo zjištěno, že mám vyhřezlou plotýnku v pokročilém stádiu a stav je vhodný k operačnímu zákroku. Škoda ztraceného roku.. Už nikdy víc!

Umístění: Odborný lékař neurolog Jiný

Byla jsem u této neuroložky jen jednou a byla jsem spokojená, vyšetřila, poptala se a dala mi léčbu. Byla i milá a příjemná, žádný morous.

Umístění: Odborný lékař neurolog bolesti zad

Paní doktorku můžu jen doporučit.Je hodná a hlavně lidská což spoustu doktorů už dnes není.Chodím k ní 3 roky s bolestmi zad a za jíného lékaře bych jí neměnila.Žádný lékař zázraky neudělá,ale už její přístup a chování je víc než perfektní.Hana Krupšová

Pani doktorka mi zachranila zivot, uz bych byla na vozicku. Problemy mam sice stale,ale vdaka spravnemu zisteni me diagnozi se to stale zlepsuje, a to jsem jezdila k odbornikum do Teplic a Prahy.
Sestricka je taky moc mila a prijemna, muzu tuhle ordinaci jenom doporucit.

Paní doktorku nedoporučuji.Chodila jsem k ní s bolestí zad.Jediná léčba byla rehabilitace a ještě mi vynadala,že jsem se objednala jinam než mi řekla.Neustále mi opakovala,že na záda důchod nedostanu.Přitom mě úplně stačilo chodit bez bolesti.Našla jsem si jiného lékaře,který mě po roce neschopnosti poslal na ct a do měsíce jsem byla po operaci.Jako bonus u nového lékaře mám,že nesedím v čekárně hodiny,ale při objednání jdu téměř na čas na řadu.

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce i sestřičce za profesionální,ale hlavně lidský přístup.Díky.Kubátová J.

K paní doktorce jsem byla poslána coby možný migrenik a s jejím přístupem jsem velice spokojená! Navíc má moc milou sestřičku :-)

K PANÍ DOKTORCE CHODÍM NĚKOLIK LET MUSÍM JEN CHVÁLIT PROTO ŽE MI UŽ HODNĚ MOC KRÁT POMOHLA A VŠEM OSTATNÍM MŮŽU PANÍ DOKTORKU JEN DOPORUČIT.

K paní doktorce chodím několikl let, vždy byla vstřícná a chápavá,
dokáže povzbudit i poradit, je velice lidská.