Jana Šepsová, neurolog Česká Lípa

Neurolog Více

Čs. armády 1566, Česká Lípa
Odborný lékař neurolog

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Názory

Umístění: Odborný lékař neurolog bolesti zad

Paní doktorku můžu jen doporučit.Je hodná a hlavně lidská což spoustu doktorů už dnes není.Chodím k ní 3 roky s bolestmi zad a za jíného lékaře bych jí neměnila.Žádný lékař zázraky neudělá,ale už její přístup a chování je víc než perfektní.Hana Krupšová

Pani doktorka mi zachranila zivot, uz bych byla na vozicku. Problemy mam sice stale,ale vdaka spravnemu zisteni me diagnozi se to stale zlepsuje, a to jsem jezdila k odbornikum do Teplic a Prahy.
Sestricka je taky moc mila a prijemna, muzu tuhle ordinaci jenom doporucit.

Paní doktorku nedoporučuji.Chodila jsem k ní s bolestí zad.Jediná léčba byla rehabilitace a ještě mi vynadala,že jsem se objednala jinam než mi řekla.Neustále mi opakovala,že na záda důchod nedostanu.Přitom mě úplně stačilo chodit bez bolesti.Našla jsem si jiného lékaře,který mě po roce neschopnosti poslal na ct a do měsíce jsem byla po operaci.Jako bonus u nového lékaře mám,že nesedím v čekárně hodiny,ale při objednání jdu téměř na čas na řadu.

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce i sestřičce za profesionální,ale hlavně lidský přístup.Díky.Kubátová J.

K paní doktorce jsem byla poslána coby možný migrenik a s jejím přístupem jsem velice spokojená! Navíc má moc milou sestřičku :-)

K PANÍ DOKTORCE CHODÍM NĚKOLIK LET MUSÍM JEN CHVÁLIT PROTO ŽE MI UŽ HODNĚ MOC KRÁT POMOHLA A VŠEM OSTATNÍM MŮŽU PANÍ DOKTORKU JEN DOPORUČIT.

K paní doktorce chodím několikl let, vždy byla vstřícná a chápavá,
dokáže povzbudit i poradit, je velice lidská.

paní doktorka evidentnte nechává na neschopnosti lidi kteří jinak chodí do práce i přes neschopnost

Lepší lékařku neznám! Motlová

Byl jsem upanídoktorky poprvé a musím říci,že na mě udělla velice dobrý dojem.