Odborný lékař oční
V Táboře 28, Bruntál

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Vynikající, vždy pomohla.

Přidávám se k zápornému hodnocení.Paní doktorka není moc vstříctná, udělá jen zákl.vyšetření a nezajímá ji s čím vlastně přijdete.Byla jsem tam vždy tak 2 minuty ,a to si i jako laik ,myslím je na vyšetření velmi málo.

Doktorka Rygrová mi diagnostikovala špatně moje onemocnění, podle ní mám zánět oční rohovky i s otokem, na což mi napsala antibiotikovou mast a kapky proti alergii. Potíže se nezlepšovali a při další návštěvě mi bylo sděleno, že si mám koupit kapky v lékárně, že se mám prostě smířit s tím, že mě oči bolí, pálí, řežou! Ihned jsem ji vyměnila za jinou lékařku, která mi zaprvé udělala při první návštěvě kompletní oční vyšetření, což u dr. Rygrové nehrozilo a závěr zněl neinfekční zánět způsobený syndromem suchého oka, na což samozřejmě antibiotika nepatří, nejedná se o bakteríální zánět. Navíc i dávkování jsem měla špatné a dala mi dohromady léky, které se vzájemně kontraindikují! Jestli si chcete zachovat zdravé oči, nechoďte k ní!!!!

Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná a ráda vysvětlí Váš zdravotní stav.