Ženská lékařka
Vídeňská 5, Znojmo

Každá návštěva paní doktorky pro mě byla utrpením, velmi bolestivá vyšetření a necitelný přístup. Jen doufám, že se nevrátí z důchodu a nezačne opět terorizovat nic nečekající mladé holky.

S paní Půčkovou mám dobré zkušenosti.
Kultivovaná, vstřicná, zkušená profesionálka.
Stejnou zkušenost mám se ženskou sestrou u MUDr.Půčkové.

Byla jsed u paní doktorky jen jednou a pevně doufám že naposledy.Její vyšetření bylo bolestivé a odpověď na mojí otázku ohledně mého problému byla velmi vulgární a neprofesionální.Nikdy prý nebudu mít děti!!Paní doktorko jsem ve 22týdnu těhotenství a i s miminkem jsme v pořádku

komentář k 13.5.2010: Vy asi mate velmi dobrou zkusenost s pani doktorkou, dá-li se ji tak nazvat. Vas nazor Vam neberu, na druhou stranu, lekar, ktery s pacientem nehovori .... . Pacienta zbytecne vystresuje. Byt lekarem je poslani, a pokud to nekoho nebavi (coz se mi prave zda v tomto pripade) ma jit jinam. To same se da rici o ucitelich a podobnych profesich. Pristup lekare dela hodne.

Přestěhovala jsem se z Brna do Znojma a proto jsem také začala hledat novou gynekoložku. Paní Půčková mi byla doporučena kamarádkami, ale po prvním vyšetření jsem byla otřesena. Přístup strašný, jako kdybych byla někde na jatkách a byla pouze jedna z dalších na řadě. Neohleduplná a výsledky vyšetření, které měli být do 14 dnů, bohužel nebyly. Určitě nedoporučuji!!!! Lenka

Bohužel dnes už nejsem s paní doktorkou spokojená.
Byla velice hrubá při vyšetření a pokud jsem bolestí ucukla, tak se zeptala čeho se bojím. To upozorňuji, že jsem byla pouze na roční prohlídce a neměla jsem žádné potíže.
Byla arogantní, na mé dotazy odpovídala opovržlivě, jen jsem měla dotaz na antikoncepci, kterou mi vzhledem k mému věku změnila, beru ji jen kvůli kožním a hormonálním problémům. Jo a to taky jsem dostala vyhubováno, že jdu o 3 měsíce později, že jsem měla přijít dříve. Pokud nemám problémy a cítím se dobře, si myslím, že na čase až tak nezáleží. Pravidelně roční prohlídky dodržuji.
Jelikož jsem změnila bydliště a do Znojma to mám 50 km, zvažuji registaci u jiného lékaře, obrátím se na odborníky v Brně, kde nebudu na obtíž a žádná starší a unavená MUDr. si nebude kompenzovat svoji špatnou náladu na pacientkách. Ještě než jsem vešla do ordinace vycházela z ní uplakaná mladá holčina, tak té mi je opravdu líto.

výborná, zkušená, ví co dělá a je lidská

paní doktorka odrodila obě mé děti, byla výborná, profesionální

Pani doktorku Puckovou bych nedoporucila ani svemu nepriteli. Tuto lekarku mohou doporucovat dle meho nazoru pouze zeny, ktere nikdy nepocitily gynekologicke problemy. Jiz v mych 15 letech jsem k ni chodila s problémy se silnou, dlouhou a bolestivou menstruaci. Pichla mi injekci na zastaveni. Po 3 mesicich, kdyz menzes neprichazel, pichla mi injekci na vyvolani. Bez jakéhokoliv vysetreni, rekla jen, ze jsem mlada, ze se to upravi. Nevim, zda je normalni, nechat 4 tydny krvacet mlade 15ti-lete devce bez vysetreni. Toto se opakovalo asi 2x. Pak uz mi dosla trpělivost a zasla jsem si po roce i k jinemu lekari, abych se zeptala, jestli je to normalni. Po vysetreni zjistil, ze mam cystu na vaječníku a bohužel jiz není mozne neoperativni reseni, takze jedinou moznou cestou je laparoskopie. Toto nemuselo byt, kdyby me takzvana pani doktorka poslala na vysetreni jiz o rok drive. Odesla jsem od ni. Ještě v nemocnici mi také v mych 17ti letech oznamili, ze cysta byla jiz dost srostla s vaječníkem, ale snad to nebude mit vliv na mit moznost deti. Mnohokrat jsem mela chut jit ji podekovat, ale nyní bydlim mimo Znojmo, tak ani nevim, kde ordinuje, ale alespoň touto cestou bych chtela varovat mou zkusenosti. A to nejsem jedina v mem okoli, které pomohla spise k horšímu nez k lepsimu. Je to jen muj nazor, každý muze mit jiny nahled, ale nikdy bych této dame nedala lékařsky diplom.

Paní doktorku znám už mnoho let, chodím k ní já i moje dvě dcery, jsem s ní velmi spokojena, doporučuji !