Jana Požárová, pediatr Bílovice

MUDr. Jana Požárová

Uložit

Pediatr Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 71, Bílovice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vynikající paní doktorka. Máme nedonošenou holčičku a její péče je pro nás absolutně prvořadá...je skvělá, pokroková, jde s dobou, ovládá novinky a nenutí nikoho za každou cenu do něčeho, co by nebylo bezpodmínečně nutné. Ona i sestřička to s dětmi prostě umí! Nedám na ni dopustit! Víc takových..


S
Ověřeny pacient

Velice šikovná a milá doktorka, na úrovni...pokroková, pečlivá, šmrncovní...a hlavně na nic si nehraje, opravdu chválím jak přístup, tak odbornost! Nová (i předchozí) sestřička - obě moc fajnové!


J
Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, nemám jedinou negativní reakci (jsem u ní s dětmi asi pět let). Příjemná, ochotná, všímavá a vnímavá. Sestřička rovněž tak, takže doporučuji všem.


Ověřeny pacient

Naprosto výborná paní doktorka, příjemná k dětem, ochotná, i já musím pochválit rovněž sestřičku. Celkově velmi vlídné prostředí, dobrá komunikace.


Můžu paní doktorku jen pochválit, oproti předchozí lékařce je k mým dětem velmi všímavá, pečlivá, trpělivá a moc příjemná!!! Nic neponechává náhodě a velmi chválím také sestřičku Alenku. Děti nejsou ve stresu, ordinace i čekárna je hezká a prostorná a znovu - ve srovnání s minulou lékařkou se malé děti nepotkávají v čekárně s dospělími pacienty a jejich chorobami.


F

Super doktorka,se vším poradí a je ochotná!


L

Velice milá, hodná, pečlivá paní doktorka.Přestože bydlíme v Uh. Hradišti, tak za ní dojíždíme..K mému chlapečkovi se moc hezky chová, vždy si nás objednává, tak, abychom se nepotkali s nemocnýma dětma v čekárně(syn má 3týdny). Se vším mi poradí..Vřele doporučuji!!Ordinace je velice pěkně a útulně zařízená a sestřička perfektní!!


H

Výtečná lékařka, doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti