Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 71, Bílovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vynikající paní doktorka. Máme nedonošenou holčičku a její péče je pro nás absolutně prvořadá...je skvělá, pokroková, jde s dobou, ovládá novinky a nenutí nikoho za každou cenu do něčeho, co by nebylo bezpodmínečně nutné. Ona i sestřička to s dětmi prostě umí! Nedám na ni dopustit! Víc takových..

S
Ověřený profil

Velice šikovná a milá doktorka, na úrovni...pokroková, pečlivá, šmrncovní...a hlavně na nic si nehraje, opravdu chválím jak přístup, tak odbornost! Nová (i předchozí) sestřička - obě moc fajnové!

J
Ověřený profil

Skvělá lékařka, nemám jedinou negativní reakci (jsem u ní s dětmi asi pět let). Příjemná, ochotná, všímavá a vnímavá. Sestřička rovněž tak, takže doporučuji všem.


Ověřený profil

Naprosto výborná paní doktorka, příjemná k dětem, ochotná, i já musím pochválit rovněž sestřičku. Celkově velmi vlídné prostředí, dobrá komunikace.


Můžu paní doktorku jen pochválit, oproti předchozí lékařce je k mým dětem velmi všímavá, pečlivá, trpělivá a moc příjemná!!! Nic neponechává náhodě a velmi chválím také sestřičku Alenku. Děti nejsou ve stresu, ordinace i čekárna je hezká a prostorná a znovu - ve srovnání s minulou lékařkou se malé děti nepotkávají v čekárně s dospělími pacienty a jejich chorobami.


F

Super doktorka,se vším poradí a je ochotná!


L

Velice milá, hodná, pečlivá paní doktorka.Přestože bydlíme v Uh. Hradišti, tak za ní dojíždíme..K mému chlapečkovi se moc hezky chová, vždy si nás objednává, tak, abychom se nepotkali s nemocnýma dětma v čekárně(syn má 3týdny). Se vším mi poradí..Vřele doporučuji!!Ordinace je velice pěkně a útulně zařízená a sestřička perfektní!!


H

Výtečná lékařka, doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu