Jana Polišenská, oční lékař Břeclav

MUDr. Jana Polišenská

Oční lékař Více

Čechova 15, Břeclav
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Názory

Umístění: Oční ambulance Jiný

Velmi vstricna a pecliva pani doktorka, co je na tuhle dobu dost prekvapive. Pokazde vyresila muj problem.

Umístění: Oční ambulance

Paní doktorku doporucuji.
Spletla jsem hodinu objednani a prisla pozdeji.
Pani doktorka byla stejne moc ochotna a vysetrila dceru.
Za mne vrele doporucuji.A sestricka je moc mila????

Šikovná paní doktorka,čkací doba někdy delší nekdy jde člověk hned,paní doktorka je ochotná,pacientovy se věnuje,poradí,za mě výborný

K paní doktorce chodí celá naše rodina už několik let, nikdy žádné problémy nebyly a mohu ji jen doporučit. Je pravda,že je trochu neobvyklé mít v ordinaci několik lidí najednou, nejdu ale přece ke gynekologovi, ale na oční. Nechápu proč by se měl někdo stydět za to,že vidí hůř.

Bohužel velmi špatná zkušenost. Paní doktorka se mi zdála celkem neochotná, nijak zvlášť nevěnovala pozornost mým zrakovým problémům. Vrchol všeho byl, když mé 5ti leté dceři při přezkušování zraku sestřička jedno očko přelepila náplastí, která se jí na oko přilepila, a po testu prostě náplast ztrhla a dívence udělala modřinu pod okem. Neprofesionální a chladný přístup.

Spokojenost, velmi dobrý profesionální přístup.
Karberovi

Musím se bohužel přidat se špatnými zkušenosti - stejně jako uživatelka miko jsem měla problém v optice při objednávce brýlí a skel - paní doktorka mi napsala na brýle méně dioptrií, než na kontaktní čočky - přitom by to mělo být logicky naopak, jelikož jsou brýle dál od oka. Po upozornění a telefonátu paní z optiky a vrácení se k paní doktorce do ordinace na mě čekalo arogantní chování, navíc se mnou vše vyřizovala jen "mezi dveřmi" na chodbě. Odmítla mně zrak znovu přeměřit s tím, že "já jsem jí to řekla, že takto vidím dobře" - ani na vteřinu si nepřipustila, že mohla chybovat.
Jako nevýhodu vidím i organizaci její ordinace - jednoho člověka vyšetřuje, druhý leží na lehátku s rozkapanýma očima a třetí do toho čte písmenka na dálku. O neochotě, nadřazenosti a aroganci sestřičky raději ani nemluvím.
Po několika letech navštěvování paní doktorky Polišenské (6 let) jsem změnila lékaře, nový lékař mi ihned snížil dioptrie (takže nejspíš platí, jak už jsem slyšela od více lidí a četla i zde na webu, že paní doktorka dává zbytečně vysoké dioptrie).

Musím se přidat k negativním názorům, z našeho pohledu je paní doktorka velmi arogantní, neochotná, nepříjemná. Naprosto neumí jednat s malými dětmi a sestřička totéž. Jedna z našich nejhorších zkušeností.

Paní doktorka Polišenská je co do chování i odbornosti snad nejhorší lékař, na kterého jsem měla tu čest narazit. Velmi arogantní, paranoidní a labilní chování paní doktorky mě zarazilo, poté co s křikem a hrozbami soudem utekla z ordinace do přilehlé místnosti. Jednalo se pouze o reklamaci brýlí, které napsala na základě prostého "odhadu od boku" a i když nová skla stála více než tisíc korun a dotyčný pacient přes ně neviděl vůbec nic, tak paní doktorka nebyla přístupná jakémukoliv dialogu o nápravě situace. Žádali jsme pouze přezkoumání a případnou výměnu nevyhovujících skel. Paní doktorka opakovaně měnila svou výpověď, kterou prokládala tvrzením, že "ona nepotřebuje pacientům měřit zrak a vhodnost skel, protože po 20 letech praxe má schopnost odhadnout stav pacientova zraku na první pohled, kdy dotyčný vstoupí do ordinace, tudíž chyba z její strany je vyloučena", což mě zarazilo. Taktéž argumentovala tím, že "mezi brýlemi na blízko a brýlemi na dálku není žádný rozdíl", a to na základě poukázání na to, že už při napsání brýlí se dopustila omylu, kdy uvedla v objednávce pro optika brýle na dálku a nikoliv na blízko, jak tomu mělo být. Na chybu jsme přišli náhodou až v okamžiku, kdy optik vypisoval objednávkový formulář. Nakonec jsme byli z ordinace vyhozeni s tím, že už se tam nikdy nemáme ukazovat. Při našem odchodu paní doktorka vyběhla ze zmíněné přilehlé místnosti a dodatečně na nás vykřikovala, že nejsou svědci dané události, tudíž nemůžeme nic udělat. Dovolím si podotknout, že toto není ojedinělý případ. Paní doktorka nedisponuje jak odborností, tak potřebným vybavením ordinace pro vyšetřením zraku. Její amatérský přístup zapříčinil to, že mnoho lidí má vážné zdravotní následky její "péče". Taktéž si dovolím poukázat na skutečnost, že pokud máte zájem například o kontaktní čočky, pak jste přinuceni si je objednat výhradní přes ni, a to se značnou přirážkou, jinak vám odmítne sdělit stav vašeho zraku. Předpokládám, že ze smluv s firmami jdou paní doktorce tučné provize... Sled těchto událostí zapříčinil, že jsme na paní doktorku Polišenskou podali u Lékařské komory stížnost a požádali nejen o profesní, ale i etické prošetření její osoby. O sestřičce se nezmiňuji, ta se během celé situace smála a pronášela sarkastické poznámky. Jen je mi líto, že tu není hodnocení 0 hvězdiček...

Jsme spokojeni. Vstřícné jednání jak paní doktorka tak i sestřička.