Žilinská 26, Olomouc
Odbor. lékař pychiatrie,dětská,dorost. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Velmi pozitivní přístup, paní doktorku doporučujeme. V podstatě není co vytknout. Spokojenost na 100%.

je prostě super

Dobrý den, nanštěvolvala jsem p. doktorku nějaký čas. Jako puberťák. Měli jsme problémy v rodině a moc mi pomohla ve chvílích kdy mě nikdo neposlouchal. Zařídila mi i odpočinek. Začala jsem se jinak dívat na život a naučila jsem se některé problémy řešit a jiné přehlížet. Dnes jsem dospělá mám vlastní dcerku a kdybych měla problém s výchovou vím přesně na které dveře zaťukám.
Maminky když si nevíte rady, rozhodně jděte pro pomoc a nedopusťte aby shon časový pres a stres, ovlivňovali výchovu a trpěli tím vaše dědi.
Věřte že si to sebou ponesou celým životem.
vendula

Moc bych jí z vlastní zkušenosti nedoporučovala. Radikální a unáhlená řešení jdou ruku v ruce, ale je to jen můj subjektivní pocit. Nic pořádně sama od sebe nevysvětlí, musíte se stále ptát. Raději bych volila erudovanější odborníky.

Paní doktorka je skvělá a strašně hodná.

Velmi dobrá doktorka, moc nám pomohla.

Nejlepší!

je prostě super

Věřte že si to sebou ponesou celým životem.
vendula

Paní doktorka je skvělá a strašně hodná.

Velmi dobrá doktorka, moc nám pomohla.

Nejlepší!