Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vídeňská 8, Znojmo
Odborná lékařka ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Odborná lékařka ORL

Paní doktorka je naprostý profesionál, vyšetření provádí vždy velice pečlivě, pacienta vyslechne, volí šetrné postupy, svědomitě sleduje průběh léčby a vždy hledá ideální řešení pro konkrétního pacienta. Můžu jen doporučit!


Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka na svém místě, vždycky se snaží najít příčinu problému a pak jej i odborně řešit. Má taky ochotnou a příjemnou sestřičku, která se vždycky usmívá a je soucitná a vždycky pozitivní. Jsem vděčná, že můžu patřit k jejím pacientkám.


G
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou velmi nepříjemné. Vždy jsem měla pocit, že je otravuji (nikdo jiný v čekárně nikdy nebyl) a připadala jsem si jako největší simulant. O vyšetření raději nemluvit (hrůza). Moje problémy byly nakonec alergického původu, ale paní doktorka mě posílala na operaci. Nikdy víc bych tam už nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C
Ověřeny pacient

dobrý


P
Ověřeny pacient

Léčí mně už asi rok na pískání a omezení sluchu v uchu pokaždé zaplatím poplatek 30 kč a když jsem se ptal co je příčina nebo z čeho to mám tak odpověď zní že neví.Jednání také strašné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Faktem je, ze pani doktorka od pohledu nahani hruzu. Jako dite jsem se ji strasne bala. V sedmi letech, kdyz mi pichala usi, doslo dokonce na to, ze me musely se sestrou honit po ordinaci a nakonec me svazaly prosteradlem. O sedm let pozdeji jsem na tentyz zakrok musela znovu, nastesti uz v te dobe existovalo anestetikum, takze zakrok probehl bezbolestne. Par let na to jsem prisla se zanetem dutin a vse probehlo v poradku. Vzdy tam jdu s hroznym strachem, co se bude dit, ale pani doktorka me nakonec vzdy uklidni. Chapu negativni nazory nekterych lidi, nicmene zase musim priznat, ze s jejim vykonem jsem v poslednich letech spokojena.


Také jsem byla spokojena s péčí.


byla jsem velmi sokojena s péčí paní doktorky.


Tak tohle mám nejradši. Sama jste tam nikdy na ošetření nebyla, chodíte tam pravidelně jako doprovod a nedoporučujete? Já jsem vždy byla s ošetřením velmi spokojená. Považuji za celkem srozumitelné, že pokud jdete na ošetření na ORL, tak se celkem hodí vyplivnout žvýkačka, nevím co Vám na tom vadí. Zaplatíte a dostanete potvrzení, tak to přece má být?


Babička má od paní doktorky sluchátko a je moc spokojená. Chodí tam pravidelně na kontroly, kromě těch schodů jí nic nevadí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti