Vídeňská 8, Znojmo
Odborná lékařka ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborná lékařka ORL

Paní doktorka je naprostý profesionál, vyšetření provádí vždy velice pečlivě, pacienta vyslechne, volí šetrné postupy, svědomitě sleduje průběh léčby a vždy hledá ideální řešení pro konkrétního pacienta. Můžu jen doporučit!

Skvělá paní doktorka na svém místě, vždycky se snaží najít příčinu problému a pak jej i odborně řešit. Má taky ochotnou a příjemnou sestřičku, která se vždycky usmívá a je soucitná a vždycky pozitivní. Jsem vděčná, že můžu patřit k jejím pacientkám.

G

Paní doktorka i sestřička jsou velmi nepříjemné. Vždy jsem měla pocit, že je otravuji (nikdo jiný v čekárně nikdy nebyl) a připadala jsem si jako největší simulant. O vyšetření raději nemluvit (hrůza). Moje problémy byly nakonec alergického původu, ale paní doktorka mě posílala na operaci. Nikdy víc bych tam už nešla.

C

dobrý

Léčí mně už asi rok na pískání a omezení sluchu v uchu pokaždé zaplatím poplatek 30 kč a když jsem se ptal co je příčina nebo z čeho to mám tak odpověď zní že neví.Jednání také strašné.

Faktem je, ze pani doktorka od pohledu nahani hruzu. Jako dite jsem se ji strasne bala. V sedmi letech, kdyz mi pichala usi, doslo dokonce na to, ze me musely se sestrou honit po ordinaci a nakonec me svazaly prosteradlem. O sedm let pozdeji jsem na tentyz zakrok musela znovu, nastesti uz v te dobe existovalo anestetikum, takze zakrok probehl bezbolestne. Par let na to jsem prisla se zanetem dutin a vse probehlo v poradku. Vzdy tam jdu s hroznym strachem, co se bude dit, ale pani doktorka me nakonec vzdy uklidni. Chapu negativni nazory nekterych lidi, nicmene zase musim priznat, ze s jejim vykonem jsem v poslednich letech spokojena.

Také jsem byla spokojena s péčí.

byla jsem velmi sokojena s péčí paní doktorky.

Tak tohle mám nejradši. Sama jste tam nikdy na ošetření nebyla, chodíte tam pravidelně jako doprovod a nedoporučujete? Já jsem vždy byla s ošetřením velmi spokojená. Považuji za celkem srozumitelné, že pokud jdete na ošetření na ORL, tak se celkem hodí vyplivnout žvýkačka, nevím co Vám na tom vadí. Zaplatíte a dostanete potvrzení, tak to přece má být?

Babička má od paní doktorky sluchátko a je moc spokojená. Chodí tam pravidelně na kontroly, kromě těch schodů jí nic nevadí.