Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Duchcovská 962/53, Teplice
Nemocnice Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Jezdím do Teplic od r. 2007, před tím jsem jezdila skoro 5 let do Prahy na Vinohrady. Byla jsem tam spokojená, ale... Začátky s RS jsou asi pro každýho těžký, a já při každé návštěvě Prahy byla tak nervózní. Teď v Teplicích u paní doktorky je to o něčem jiném. Je to prostě moc fajn "ženská"! V Teplicích jsem dostala měžnost jiné léčby a jsem teď naprosto jiný člověk, většinou i zapomínám, že mám nějakou RS a to jsem si prošla i špatnými dny. Takže dík paní doktorko!
Katka, Salmov

M
Ověřeny pacient

Jezdím za paní doktorkou už více jak dva roky a nemohu jinak než chválit.Je opravdu milá,vstřícná,vše vysvětlí a člověk si tam nepřipadá jak u lékaře.Panuje u ní příjemná atmosféra.Po sdělení diagnosy RS jsem myslela,že se mi zastaví srdce,ale p.doktorka svým jemným přístupem mě zklidnila a chorobu zvládám podstatně lépe.Paní doktorko,moc za vše děkuji.

J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem se prvně setkala v listopadu 2011. Jakožto pacientka s RS si ji nemůžu vynachválit. Zatím jsem měla tu čest být u ní jen na dvou kontrolách a dneska jedu na třetí, ale do Teplic jezdím opravdu ráda. Paní doktorka je vskutku velmi příjemný člověk, zodpoví kdejaký (i sebeblbější) dotaz, její prohlídky jsou důkladné, má skutečně lidský přístup, snaží se navodit přátelskou atmosféru... je to zkrátka člověk na svém místě. A stejně tak si nemůžu vynachválit sestřičky, které jsou vždy usměvavé a ochotné :-)
Rovněž vřele doporučuji :)

P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je ochotná , příjemná a lidská, pomůže i na zavolání ve svém volném čase. Svému oboru 100% rozumí. Tuto lékařku doporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti