28. října 11, Děčín
Ord. lékaře specialisty - oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - oční oční problém

Příjemná odbornice na svém místě včetnč sestry. Ukázkové jednání a ošetření. Vždy v dobré náladě a nepoznal jsem lepší.Zvláště oceňuji pochopení pro pacienty a jejich problémy.

Vynikající a příjemná lékařka včetně vstřícné zdrav. sestry. Zvláště oceňuji pochopení pro pacienty a jejich problémy.

Paní doktorka je velmi milá, za celou dobu, co tam chodím, jsem neměla jediný problém. Nebýt stěhování, zůstala bych u ní.

Pokud se vyskytne něco dlouhodobějšího, co by znamenalo časté návštěvy, přesune člověka jinam...

nemá tam ordinační hodiny pipka

Vše už napsáno,ale chodíme k paní doktorce dlouho a pamatujeme lepši časy.Dříve se chodilo ráno od sedmi do osmi hodin na měření tlaku a s potížemi.Dnes jste objednaný půl roku dopředu a na řadu přijdete třeba až za půl hodiny.Sestra chce všem vyhovět,ale je to nemožné.Prosím můžete se vrátit k původním praktikám.Děkuji.

Nemohu k této lékařce nic vytknout.Je to velmi příjemná a ochotná lékařka.Myslím si,že je to lékařka na správném místě.

Super lékařka

Paní doktorku by jsem doporucila vsem kdo ma probremy s ocima. Je přijemná a poradí vám.

jsem velice spokojena s paní doktorkou chodím k ní ja i moje holčička velice příjemná a vše vysvětlí