MUDr.

Jana Karhanová

Dermatolog

Kontaktní informace

• Paní doktorka mi vždy a hlavně rychle dokázala pomoci, v dnešním světě stresů, je takový přístup unikátní, hodnotím ho velice kladně, kéž by bylo více takových!!!!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• velice rada bych chtela podekovat pani doktorce karhanove za dukladnou peci a pomoc memu problemu ,ktery jsem mela s kuzi na obliceji je velice mila a ochotna ma zajem aby pacientum pomohla velika pochvala dekuji lutzova

• Prošla jsem několik ordinací kvůli ekzému, ale jen paní MUDr. Karhanová mi dokázala pomoci. Po několikaletém trápení se mi blýská na lepší časy, ekzém začíná mizet. Paráda :o)

• Velmi kvalitní léčba, ochota.

• Vynikající odborník na svém místě.

• Je skvělá, mě osobně pomohla i s osobními problémy, které by ji v podstatě ani nemusely zajímat. Děkuji.

• Výborná po stránce odborné, má velmi dobrý vztah k pacientům i kolegům

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní