Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Prokopa Holého 146, Česká Lípa
Provoz ordinace kožního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Provoz ordinace kožního lékaře kožní problém konsultace

MUDr. Jansová je příjemná, ochotná a vše vysvětlí, myslím, že se stále vzdělává a jde s dobou, což je nutné, na rozdíl od jiných dermatologů v Č.L., kteří zaostali v době před 30 lety. O tom ,že je oblíbená svědčí i dost pacientů, které stále má a je třeba být objednán.

I
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla několikrát, mj. i na zákroku - vypálení pih. S ní i její sestřičkou naprostá spokojenost, obě jsou moc milé a zároveň profesionální. Paní doktorka všechno vysvětlí, řekne, co a jak atd :-)

J
Ověřeny pacient

Velmi dobrá doktorka

D
Ověřeny pacient

výborná lékařka

Lékařka, která umí naslouchat pacientovi a přijít problému skutečně na kloub, což považuji za jeden z nejdůležitějších předpokladů této praxe. Ačkoliv může mít člověk někdy dojem, že byl ne zcela řádně vyšetřen a vyslechnut, omluvil bych to enormním množstvím pacientů, které paní doktorka poslední dobou má.

Nevíte prosím vás někdo jaké jsou ordinační hodiny? .. nebo jestli se musí objednávat?... když tam odpoledne volám tak už tam asi nejsou .. prosím kdyžtak mi napište na katusenka.pl@seznam.cz.

Jezdíme k ní celá rodina několik desítek kilometrů a opravdu to stojí za ten čas. Úspěšně nás vyléčila všechny. Mohu jenom doporučit.

Lékařka je profesionální a vstřícná.Děkuji

Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s ostatními neznám jinou doktorku. Je prostě super!

H

Tato paní doktorka je naprostý MACHR!!!! Chodí k ní celá naše rodina i přesto, že ordinaci máme 35 km daleko. Mému tatínkovi vyléčila nohu, ostatní lékaři si s tím nevěděli rady. Mému synovi úspěšně léčí horší formu akné a mému 4 měsíčnímu synkovi ihned odebrala vzorky vyrážky a začala ji ihned úspěšně léčit.
Navíc je velice milá, příjemná a trpělivá. Jako bonus i velmi doře vypadá a je vždy čistě a vkusně upravena!
Zkrátky paní doktorku Kalousovou všem DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti