U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec
Vnitřní lékařství, endokrinologie

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

v ordinaci je to jako na běžícím pásu.Kontrola odbytá za 2 minuty.Ať zmíním jakékoliv zdravotní potíže tak je mi řečeno,že za to štítná žláza nemůže.A když už může,tak si na to mám zvyknout.Zvyknout si na permanentní únavu je opravdu obtížné.Kontroly vlastně žádné kontroly nejsou,jen napsání receptu a hlavně všechno honem,honem,halvně nezdržovat

Paní doktorka má mnoho pacientů a snaží se všem vyhovět, jak to jen jde. Bohužel je na okres sama a proto objednání někdy trvá. Urgence však bere velmi brzo, třeba i v 5 odpoledne - kdo z jiných doktorů to dělá? Je prostě vstřícná a má pacienta na prvním místě.

hodnotím jako lékař, ne jako pacient. výborná endokrinoložka, kéž by byli všichni takoví.

paní doktorku nedoporučuji. Neustále omílá, že pracuje 12 hodin denně, nevysvětlila mi moji diagnózu, snaží se vyšetření odbýt během pěti minut. Je velmi zmatená a nemám k ní důvěru. Objednací termíny 3 měsíce a déle, návštěva v ordinaci na 5 minut. Takto si lékaře,který mě léčí s celoživotním problémem nepředstavuji.

S touto paní doktorkou mám velice dobrou zkušenost, je milá, nic nezanedbá, problém vysvětlí, poradí, o pacientovy problémy se zajímá a má pochopení. Nemám co dodat, prostě mohu jen doporučit.

MUDr. Jana Hotová - vysoká odbornost, lidskost, nesmírně obětavá a empatická,
doporučuji všema deseti !! Jsem hodně nemocná. Po návštěvě
a vyšetření mám vždy dobrý pocit, že jsem neobtěžovala, že
tuhle paní doktorku zajímá, jak se cítím, co mi doopravdy je
a snaží se pomoci a ulevit. Je bezkonkurenčně nejlepší !! :-)))

i v odpoledních hodinách milá, vysvětlí, poradí

Paní doktorka je ochotná a patři mezi nejlepší doktory v hradecké nemocnici

Paní doktorka je hrozně hodná, milá a pracovitá. Vždycky se k ní těším.