Jana Hanzlíková

Alergolog, Imunolog

Kontaktní informace

• J

V dnešní době skoro ojedinělá lékařka. Pacientovi se věnuje, problémy nezlehčuje a tak dlouho zkoumá problém, dokud nepřijde na to, o co jde. Vřele doporučuju!!!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Nejhorší doktorka!!! Začne léčbu, řekne aby jste se po nějakým čase objednali a pak vám ani jednou nezvedne telefon, když přijdete osobně se objednat, nepříjemná sestra z kartotéky vás nechá hodinu, dvě, tři čekat v čekárně a nikdo nic neřeší. Jdete si se sestrou v klidu promluvit aby vás objednala a ona vás naštvaně vezme za doktorkou, která vás odmítne se slovy: " počkejte si v čekárně." To mě jako nemůže nikdo normálně objednat? Když po několika neúspěšných telefonátech dobrovolně přijdu, abych se objednala?!! Děsný přístup a sestry nepříjemné jak, ani nechci říkat co!!!

• J

• Paní doktorku mohu jen doporučit. Takoví kdyby byli všichni doktoři, byla by radost k nim chodit. Lidský a velmi milý přístup. Ochota se vším pomoci a poradit beze spěchu. Nutno říci, že se mi nikdy nestalo, že bych nebyla přijata na hodinu objednání. Co jiní říkali, že je těžké vyléčit, paní doktorka dokázala. Mohu jen poděkovat a doporučit dalším pacientům!!!Sestřičky v ordinaci jsou vždy velice příjemné, náběry krve jsem ani necítila!Opravdu jsem velice spokojena a najít takové lékaře ve všech oborech, bylo by hned každému pacientovi do smíchu i na cestě k lékaři!

• Vynikající lékařka!!! Jedna z nejlepších lékařek, které jsem vůbec poznala! Lidský přístup, velice profesionální a milé jednání. (Samozřejmě i všechny sestřičky). Znám ji více než 20 let, díky špičkové péči se můj zdravotní stav nesrovnatelně zlepšil. Trpělivá, laskavá - při pohovoru na pacienta nikdy nespěchá. Na každou návštěvu se velmi těším, nevadí mi dojíždění téměř 80 km, protože ONA za to opravdu stojí!!!

Velmi si vážím i toho, že pokud může, vždy mě vezme na řadu dříve, než je stanoveno v objednávce, vzhledem k horšímu autobusovému spojení. S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti. Je vždycky ochotná a často odborně poradí i po telefonu.

Nezbývá mi, než mnohokrát za vše PODĚKOVAT a vřele DOPORUČIT dalším pacientům.
      :-), :-)