Sam. ord. lék. specialisty -ortodoncie
Petra Fastra 260, Říčany

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Chodily jsem k paní doktorce asi 2 roky a upřímmě jsem velice ráda , že jsme od ní odešli.Jen mě mrzí , že to nebylo dříve.
Paní doktorka je velice nepříjemná , náladová a neochotná. Chodí pozdě do ordinace a skoro vždy se u ní dlouho čeká . Před vyšetřením si ani jednou neumyla ruce . Po tom, co se dceři ulomil zámeček, paní doktorka zpražila nejem mojí matku , která s dcerou šla na opravu , ale křičela i na dceru, která se z toho rozbrečela.Po tomto incidentu jsme se rozhodli k paní doktorce nechodit. Nyní chodíme k paní doktorce Petrové na Praha 8 a je to nebe a dudy. Paní doktorku Čechovou opravdu nedoporučuji!!

V devíti letech mi trhala zuby kvůli rovnátků jako na běžícím páse, bohužel mi vytrhla i pětku vpravo nahoře, která nebyla mléčná. V mém věku tehdy mě nechala, abych jí podepsala nějaký papír a že je to v pořádku, od té doby mám posunutý celý horní chrup na stranu. Navíc dovede být i velmi nepříjemná. Nedoporučuji .

U této paní "doktorky" jsem byla se synem pouze jednou!!!!!
Po té co mi vynadala,jak to,že syn už nemá zadní zuby/jako bych za to mohla/ a nad rentgenem pořád přemýšlela nahlas co mu vlastně má vymyslet za rovnátka,mezitím stačila vynadat i sestře,tak jsem z ordinace vypadla a já i syn/9let/jsme z toho byli vyděšení.
Řekla jsem, že k téhle ....už nikdy!!!!!!!!!!!!
Začali jsme chodit do Hostivaře k panu Dr.Lampovi a to je úplně jiný přístup,sestřičky se vám omluví pokud vás vezmou o pět minut později než jste objednaní a pan doktor....ten je moc hodný a se synem komunikuje,všechno mu vysvětlí.

S paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti. Přehlídnu to, že má objednané pacienty ráno na určitou dobu a příjde o půl hodony později. Může se to stát, ale dělat z toho pravidlo, no budiž. Z jejího přístupu měla moje dcera opravdu strach a i mně, a to jsem dospělá, to dalo hodně přemáhání, abych to "vydýchala". Po roce, ( najivně jsem si myslela, že se přístup změní) jsem vyhledala jiného ortodontistu. Mimochodem není spokojen s postupem , který byl zvolen. Jsem ráda, že chodíme jinam, jen mě mrzí, že jsem neprocitla dříve.

Vyborná -specialista doporucuji!!!!!!!!!!!!