Odborný lékař neurolog
Dvořákova 385, Nový Bor

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Takovou aroganci jako u paní Bisové ( doktorka to podle mě není ) jsem ještě nezažil, poslala mě na CT kde mi řekli, že CT je zbytečné a lepší je magnet, aby mě zbytečně neozařovali a stejně na to co to potřebuji je CT na nic a nebude tam nic vidět. Tak jsem další možný den, jelikož pracovní doba v ordinaci je pouze UT a ČT a to od 8 - 12. dorazil k paní Bisové. A paní doktorka mi řekla, že je to drahé a nenapíše mi to a kdo si jako dovolil jí opravovat a že v Liberci v nemocnici nic nevědí. Po delším naléhání mi řekla abych si tedy přišel ve čtvrtek, že to musí spočítat. Tak ve čtvrtek tam dorazím, a po 2hodinovém čekání mě vezme a řekne, že mi to nenapíše jelikož je to drahé a jí by vzali prý nějaké body. Což mě jako platícího pacienta nezajímá, asi má paní doktorka nějaké problémy s pojišťovnama. Když jsem se tedy rozčílil, proč mě sem tahá už druhý den, když mi tu žádanku stejně nechce dát tak mi odpověďěla, že chodím normálně a že mi tedy nic není. A další její závěr byn tento, že když jsem minule nechtěl žádné léky ( protože jsem, řekl dokud nebude vědět co mi je tak nechci žádné prášky ) - tak se prý nechci léčit. Takže rozčílený a s komentářem, že to takto nenechám a budu si stěžovat u lekářské komory jsem odešel. Paní Bisová asi dostala strach takže okamžitě volala do Liberecké nemocnice, kde na mě házela špínu a lžy, aby mě u lékařu v Liberci poškodila. Zařídil jsem si neurologa v Liberci, který okamžitě říkal, že to bude na operaci. Udělali mi magnet a najednou je závěr operace. Takže jsem svému právníkovi dodal podklady a paní Bisovou budu žalovat za zanedbání péče.

Velmi příjemný přístup, poslala na vyšetření. Byla jsem spokojená.