Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

483 394 360 St 8.00 - 13.00. Pá 8.00 - 12.00. Po, Út, Čt: ordinace v Jablonci

Konečně jsem se dostal k tomu, abych tady nechal pochvalu panu doktorovi i sestřičce. Obvodní lékař můj problém s bolestmi spíše bagatelizoval a tak jsem se vydal k odborníkovi, nehledě na to ,že za 10 dní jsem měl odcestovat na lyže do ciziny a tam bych nerad vyhledával lékařkou pomoc. K tomu ještě víkend na krku a tak jsem si nedovedl představit, jak s bolestmi vydržím. Když jsem přišel, před ordinací čekali již čtyři lidé, po mně ještě další dva dorazili. Než dorazil pan doktor, sestřička zjistila, kdo přišel s jakým problémem. Někteří lidé dorazili s věcí, která nebyla akutní, ty odkázala na dny v následujícím týdnu. Pan doktor se mi věnoval bezmála 20 minut + další dvě kontroly v následujícím týdnu. Na dovolenou jsem odjel zdravý a lyžovačku jsem si opravdu moc užil. Díky pane doktore a sestřičko.

Pan doktor vě mě zanechal celkem normální dojem,spíše pozitivní,ale sestřička by se měla zamyslet jak se chová k pacientům,protože něco takového jsem neviděla.Člověk jde akutně k lékaři protože ho něco trápí,je poslán k nim s tím že tam berou i bez objednání a sestřička vám vynadá co tam děláte,že vás tam čeká hrozně moc ( 5lidí v čekárně ) a že takhle teda ne,že musí jít za hodinu domů...tak pardon, ale pokud sestřička nechce být v práci, tak tam být nemá a když tam je, tak se podle toho má chovat a ne pacientům nadávat a vykládat jim své problémy a to jak chce jít domů,byla mi velmi sympatická od pohledu ale po jejím otřesném chování opravdu nevím co si o ní myslet ! Hrůza !

Šla jsem k panu doktorovi s mojí 4 letou holčičkou kterou bolelo ouško. Jsme nad míru spokojeni. Je to opravdu odborník. Navíc se k nám choval velmi mile, s dcerkou si povídal aby se ho nebála. Sestřička sympaťanda. Ordinace čistá, ulizená. Nástroje čisté. DOPORUČUJI!

Dobrý den, vím, že tento osobní vzkaz sem nepatří, tak mi prosím odpusťte.
Ahoj Honzo,nevím zda si ještě vzpomeneš na dobu studií, já jsem v loňském roce několikrát navštívila Tanvald, ale jen okrajově, syn tam jezdil motokros a tak jsem nostalgicky zavzpomínala.Chtěla bych ti popřát hodně štěstí a úspěchu.
PS. ten smrk na náměstí stále stojí, jen trošku povyrostl. Měj se Iva

Byl jsem rád ,že se mne pan doktor ochotně ujal,v nemocnici mne odmítly .
Udělal mi veškerá vyšetření a po doporučené léčbě ,jsem byl zcela bez obtíží.
Sestra byla hodná, vstřícná.
Když budu mít problémy,nikam jinam nepůjdu. Pavel S.

S ošetřením v ordinaci pana doktora jsem byla vždy zcela spokojena,vždy pomohl mé rodině i známým,kterým jsem ho doporučila.
Bez objednání mě ihned ošetřil.
Nástroje měl vždy čisté.
Ordinace voněla dezinfekcí.
Znám pana doktora delší dobu a vím,že nepije a ani nekouří.
Nikam jinam bych s ORL obtížemi nešla
Panu doktorovi děkuji,Iveta V.

Pan doktor Zetek mě velice pomohl ,rozpoznal ihned mou chorobu a odeslal k další léčbě.Chodíme k němu několik let celá moje rodina a chci reagovat na negativní názory na vybavení a čistotě ordinace.Používá moderní optické přístroje a přístroje na vyš. sluchu a ordinace byla čistá,použité nástroje odkládal do dezinfekčních roztoků.
Lékaře budu vždy doporučovat.

byla s 13 měsíčním prckem u (pana doktora) když sem viděla jak zrezlé a špinavé zaprášené nářadí tam má....bože chtěla sem opravdu utéct to sem ještě neviděla a neberu ani to bože já nevim jestli byl mimo nebo opilý nevim....to bych mu třeba křivdila ale vypadal ,že je opravdu mimo oči sotva otevřel docela mě to zaskočilo...tak sem letěla prosit naší dětskou aby nám napsala doporučení a mohly sme jít jinám...tam už mě ani na tu kontrolu nikdo nedostane....protože takovou špínu a prach v ordinaci sem v životě neviděla...takže i kdyby byl sebe lepší dr...neříkám,že není nevim byli sme tam poprvý...ale už jen kvuli tý špíně aby se člověk bál že tam něco chytí....takže se omlouvám ale zážitěk mám na dlouho...

Byla jsem u pana doktora nedávno.Byl milý , obětavý ,trpělivý.Svou péčí a léčbou mě zbavil mých problémů,moc mu děkuji.

Chodím jen k tomuto lékaři ,s jeho péčí jsem na 100% spokojen,vždy mě pomohl,svému oboru zcela rozumí,mohu ho všem doporučit.