Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou a.s.
Jiráskova 506, Rychnov nad Kněžnou

Pan doktor je za normálních okolností trošku mrzout, asi záleží, v jaké náladě ho zrovna chytnete, ale nikdy se to příliš neodrazilo v komunikaci se mnou či v následné péči. Vždy mi dobře se vším poradil, vše důkladně vyšetří, zapíše a vysvětlí. Řekla bych že velmi ochotný doktor a občas prohodí i něco vtipného. A nemohu nezapomenout jeho empatický přístup, když jsem byla v nemocnici kvůli operaci cysty. Kdyby bylo víc takových doktorů. Je si vědom, že pacient není jen kus masa. A ani ho tak nebere. Je to slušný člověk a profesionál. Možná nemusí sedět každému, ale ono je to i dost o přístupu druhé strany a ochotě spolupracovat. Moderní vybavení v ordinaci a minimální čekací doba.
Sestřička je moc hodná a pečlivá.

Pan doktor rodil před dvěma lety mého syna a při dalším porodu bych ho zase chtěla jako porodníka. Moc mě potěšilo, že je otevřený i jiným polohám při porodu než v leže. Dokázal porod prožívat s námi a velmi nás povzbuzoval. Děkuji.

U pana doktora jsem byla pouze 2 x a vždy byl nepříjemný a náladový. Když jsem mu vylíčila své obtíže, konstatoval, že je má spousta pacientek a že mám přijít na kontrolu zase za rok. Očekávala jsem od něho, že mi poradí co by mi pomohlo a né že mě odbyde tímto způsobem. Vůbec se nesnažil mě jakýmkoliv způsobem léčit. Když jsem navštívila jiného gynekologa, bylo mi nabídnuto dokonce několik léků na mé obtíže a vysvětleno, které by byly pro mne nejvhodnější. Také mi bylo doporučeno absolvovat další vyšetření vzhledem k mému věku a užívání dalších doplňujících látek.

Kam se poděla empatie a profesoinalita pana doktora? Za sebe můžu říct, že se podepsal na celé naší rodině, způsobem jakým vedl porod, který dopadl tragicky. Bohužel byl to můj poslední porod a nic se nedá vrátit. Všechny ženské utíkejte!

Přešla jsem k němu od doktora, se kterým vázla komunikace,zkrátka nic jsem se od něj nedozvěděla.také k němu do ordinace jsem vstupovala již bez bot a spodního prádla,což si myslím, je dnes dost pod úroveň. U pana dr. Voráčka jsem byla překvapena jeho slušným chováním (podal ruku ,představil se, poté mi teprve požádal , abych si odložila atd.,vše vysvětlil). Mám s ním i velice dobré zkušenosti při pobytu v nemocnici(také proto jsem k němu přešla). Doporučuji,je skvělej (ale už vás asi neveme...)

Vynikající nejen jako lékař, ale i jako člověk.Trpělivý, laskavý, vše vysvětlí tak, že to i laik pochopí.Doporučuji.