Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiráskova 506, Rychnov nad Kněžnou
Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pan doktor rodil před dvěma lety mého syna a při dalším porodu bych ho zase chtěla jako porodníka. Moc mě potěšilo, že je otevřený i jiným polohám při porodu než v leže. Dokázal porod prožívat s námi a velmi nás povzbuzoval. Děkuji.

U pana doktora jsem byla pouze 2 x a vždy byl nepříjemný a náladový. Když jsem mu vylíčila své obtíže, konstatoval, že je má spousta pacientek a že mám přijít na kontrolu zase za rok. Očekávala jsem od něho, že mi poradí co by mi pomohlo a né že mě odbyde tímto způsobem. Vůbec se nesnažil mě jakýmkoliv způsobem léčit. Když jsem navštívila jiného gynekologa, bylo mi nabídnuto dokonce několik léků na mé obtíže a vysvětleno, které by byly pro mne nejvhodnější. Také mi bylo doporučeno absolvovat další vyšetření vzhledem k mému věku a užívání dalších doplňujících látek.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Kam se poděla empatie a profesoinalita pana doktora? Za sebe můžu říct, že se podepsal na celé naší rodině, způsobem jakým vedl porod, který dopadl tragicky. Bohužel byl to můj poslední porod a nic se nedá vrátit. Všechny ženské utíkejte!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I

Přešla jsem k němu od doktora, se kterým vázla komunikace,zkrátka nic jsem se od něj nedozvěděla.také k němu do ordinace jsem vstupovala již bez bot a spodního prádla,což si myslím, je dnes dost pod úroveň. U pana dr. Voráčka jsem byla překvapena jeho slušným chováním (podal ruku ,představil se, poté mi teprve požádal , abych si odložila atd.,vše vysvětlil). Mám s ním i velice dobré zkušenosti při pobytu v nemocnici(také proto jsem k němu přešla). Doporučuji,je skvělej (ale už vás asi neveme...)

Z

Vynikající nejen jako lékař, ale i jako člověk.Trpělivý, laskavý, vše vysvětlí tak, že to i laik pochopí.Doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti