Jan Vedral, alergolog Mladá Boleslav

MUDr. Jan Vedral

Alergolog

12 názorů

Uložit


Adresa

Máchova 802, Mladá Boleslav
Alergologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

Pan doktor Vedral, je opravdu skveli alergolog a mne velmi pomohl!!!! Vsem pana doktora mohu vrele doporucit!!!! Martina B.


Ověřeny pacient

pan doktor nás vzal i přesto, že jsem přišla se 4letým synem a on není specializován na dětskou alergologii. Nicméně v akutním stadiu se nás ujal a nasadil zatím fungující léčbu. Samozřejmě bylo uprostřed sezony, přesto jsme byli v den zavolání přijati a vyšetřeni. To by asi jinde člověk nedocílil... Na druhou stranu sestřička určitě vstřícná nebyla, ale čekání bylo přijatelné - cca 0,5 hod. Takže ve výsledku určitě mohu doporučit. Uvidíme, jak budeme alergii s astmatem zvládat dál a zda nebude třeba přecejen vyhledat odborníka na dětské alergie a imunitu.


Nechci psát, že se do této ordinace těším. Lepší je, když člověk nemá žádné zdravotní problémy a nemusí chodit po doktorech. Ale u dr. Vedrala se mi líbí jeho lidský přístup k nám pacientům a snaha lidem opravdu pomoci. Člověk tady nemá pocit, že je ,,jen další kus" který vstoupil do ordinace a něco potřebuje.Navíc bezvadná a velmi příjemná sestřička. Čekací doba minimální. Kéž by takových zdravotnických pracovišť bylo více.


D

velmi dobrý a vždy mě rád vidí i s pejskem a sestřička taky


Z
Ověřeny pacient

Po léčbě Panem doktorem se mi úplně ulevilo od alergické rýmy. Jsem ráda, že se mi zase dobře dýchá. Oceňuji vstřícný přístup a poskytnutí dostatku informací o mé nemoci.


J

Velmi dobrý alergolog. Vstřícný přístup, rychlé a praktické řešení problému, super komunikace, bez dlouhého čekání. Všem mohu jen doporučit.


R

Lečím se s rozsáhlou alergií, pravidelně docházím na injekce. Pan doktror, včetně sestry je velmi ochotný, komunakativní, vždy dojde k diskuzi a k podrobnému rozboru diagnózy. Jsem velmni spokojen.


M

Připojuji se, velice dobrý lékař. Pomůže, vysvětlí, navrhne, prodiskutuje. Čekání jen v sezóně a to minimální.


P

Měl jsem několik let problémi z dýcháním jsem astmatik,stále jsem jezdil na kapačky potom jsem šel k panu doktorovy a on mi změnil léčbu takže dnes už beru jen preventivní léky a jemi fajn zato mu moc děkuji


L

Velmi dobrý lékař s lidským přístupem, žádné čekací lhůty. Když jsem byla těhotná, věnoval mi maximální péči, abych zvládala svou alergii a přitom neohrozila miminko.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti