Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
MUDr. Jan Šťastný oční ambulance

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Umístění: MUDr. Jan Šťastný oční ambulance vyšetření očí u dětí

Pan doktor je profesionál, jen má asi svérázný přístup k pacientům. Dělá svou práci a hovory kolem ho neinteresují, přestože někteří pacienti chtějí být informováni. Objednání bleskové, sestřička komunikativní a chodíme tam, i když jsme se přestěhovali. Jinde se čeká i dva měsíce...

S touto ordinací nemám dobré zkušenosti. Sestra určuje pořadí pacientů úplně náhodně, jak se jí asi kdo líbí. Přišel jsem s akutním případem a dávala přednost rutinním kontrolám zraku zaměstnancům jedné firmy. Když jsem se dotázal na smysluplnost tohoto pořadí, odkázala mě k jinému lékaři. Čekání je min. hodinu na cokoliv, pan doktor chodí pozdě, je pomalý a nic pacientovi neřekne. Nikdy více.

C

Výborný přístup k dětem, pečlivě se jim věnoval, byli jsme několikrát a pokaždé spokojení.

Pan doktor není moc příjemný člověk, chybí mu lidskost, občas je i celkem hrubý a člověk se musí doprošovat, aby mu něco vysvětlil a celou dobu má pocit, že pana doktora obtěžuje. Sesřička je moc milá, ale přijde mi, že jak na koho.

Pan doktor bohužel opravdu neumí komunikovat se svými pacienty ani tak jak je to jinde běžné.
A to mne také odradilo a šla jsem jinam.
Sestřička je ovšem moc fajn ,tu bych pochválila.
Ale co je to platné,chodíme hlavně za doktorem,že?

Musím souhlasit s ostatními nazory, pan doktor se celou dobu prohlídky tvářil nadmíru otráveně, měření na brýle provedl špatně, musela jsem si je předělat. Už nikdy více!!!

Možná odborník,ale chování k pacientům je tragedií.Byl jsem u něj se svým malým synem, problém který se dá vysvětlit dvěma větami - (syn má zánět, dostanete kapky na týden) rozebíral pořád do kola, neustále vysvětloval , vlezl za mnou až na chodbu a stále mlel do kola to samé.Bylo mi trapně, připadal jsem si jako debil.
Několikrát jsem doprovázel na vyš. i svou maminku, která nakonec lékaře změnila, protože pan doktor se neumí chovat k lidem.Bud je otrávený a máte dojem, že ho silně obtěžujete, nebo je přesladký a pak to obtěžuje vás.Zažil jsem oba příklady.

Jelikož jsem zdravotník,tak přístup MUDr.Šťastného se mi zdál při nejmenším kuriozní.Zatím jsem se nesetkala až s takovou arogancí a pocitem,že jej obtěžuji.

K lékaři chodím 7 let s krátkozrakostí. Zatím se mi nestalo, že by někdo (sestra nebo lékař) považoval mou návštěvu za zbytečnou.
Výhradu mám ale k ziskové činnosti pana doktora - aplikaci kontaktních čoček. Čočky jsem si u něj nechala vybrat 2x. Pokaždé se stejným výsledkem. Vždy mi v oku po cca 6 hod začly vadit. Poté, jsem přešla k optometristce Řezníčkové, která určitě čočky neaplikuje tak dlouho, jako on. Přesto mi okamžitě poradila čočky, které lze nosit celý měsíc bez vyndání a tudíž jsou k oku šetrnější. Od té doby je spokojeně nosím. Nechápu, proč mi je pan doktor také neporadil. Hraje v tom snad roli fakt, že má čočky jen určitých značek?

Já sem s panem doktorem velmi spokojená!!