Jan Šťastný, oční lékař Kralupy nad Vltavou

Oční lékař Více

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
MUDr. Jan Šťastný oční ambulance

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: MUDr. Jan Šťastný oční ambulance Jiný

Bohužel dnes jsem byla u pana doktora na měření zraku s tím že mívám unavené oči. Dopadlo to tak že se choval dost otresne a v podstatě my dával najevo jak ho to obtěžuje. UŽ NIKDY VÍCE TAM NEPŮJDU.

Umístění: MUDr. Jan Šťastný oční ambulance Jiný

Pana doktora jsem navštívila poprvé před 9 lety a překvapil mne jeho nevlídný přístup. Říkala jsem si, že měl asi momentálně špatnou náladu... Dnes se však choval úplně stejně. Připadalo mi, že ho svou návštěvou a svými dotazy obtěžuji. Takže pro příště si budu hledat jiného lékaře. Na sestřičku se to nevztahuje, ta byla moc milá a komunikativní.

Umístění: MUDr. Jan Šťastný oční ambulance Jiný

Vstřícný přístup, trpělivost, vše vysvětleno, perfektní! Byl jsem nadšen!
Na rozdíl od pana doktora je váš požadavek( správce stránky) na 100 znaků zbytečný a odrazující. Kladné hodnocení může být stručné.

Umístění: MUDr. Jan Šťastný oční ambulance vyšetření očí u dětí

Pan doktor je profesionál, jen má asi svérázný přístup k pacientům. Dělá svou práci a hovory kolem ho neinteresují, přestože někteří pacienti chtějí být informováni. Objednání bleskové, sestřička komunikativní a chodíme tam, i když jsme se přestěhovali. Jinde se čeká i dva měsíce...

S touto ordinací nemám dobré zkušenosti. Sestra určuje pořadí pacientů úplně náhodně, jak se jí asi kdo líbí. Přišel jsem s akutním případem a dávala přednost rutinním kontrolám zraku zaměstnancům jedné firmy. Když jsem se dotázal na smysluplnost tohoto pořadí, odkázala mě k jinému lékaři. Čekání je min. hodinu na cokoliv, pan doktor chodí pozdě, je pomalý a nic pacientovi neřekne. Nikdy více.

C

Výborný přístup k dětem, pečlivě se jim věnoval, byli jsme několikrát a pokaždé spokojení.

Pan doktor není moc příjemný člověk, chybí mu lidskost, občas je i celkem hrubý a člověk se musí doprošovat, aby mu něco vysvětlil a celou dobu má pocit, že pana doktora obtěžuje. Sesřička je moc milá, ale přijde mi, že jak na koho.

Pan doktor bohužel opravdu neumí komunikovat se svými pacienty ani tak jak je to jinde běžné.
A to mne také odradilo a šla jsem jinam.
Sestřička je ovšem moc fajn ,tu bych pochválila.
Ale co je to platné,chodíme hlavně za doktorem,že?

Musím souhlasit s ostatními nazory, pan doktor se celou dobu prohlídky tvářil nadmíru otráveně, měření na brýle provedl špatně, musela jsem si je předělat. Už nikdy více!!!

Možná odborník,ale chování k pacientům je tragedií.Byl jsem u něj se svým malým synem, problém který se dá vysvětlit dvěma větami - (syn má zánět, dostanete kapky na týden) rozebíral pořád do kola, neustále vysvětloval , vlezl za mnou až na chodbu a stále mlel do kola to samé.Bylo mi trapně, připadal jsem si jako debil.
Několikrát jsem doprovázel na vyš. i svou maminku, která nakonec lékaře změnila, protože pan doktor se neumí chovat k lidem.Bud je otrávený a máte dojem, že ho silně obtěžujete, nebo je přesladký a pak to obtěžuje vás.Zažil jsem oba příklady.