MUDr. Ján Šándor

Kostelec nad Orlicí 1 adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Komenského 533, Kostelec nad Orlicí

jsandor@tiscali.cz

Za ta léta co chodím k tomuto lékaři na kontroly jsem neshledala
žádná negativa, naopak.Vždy jsem byla velice spokojená.

Pán doktor je kapacita, já rodila 4krát a pokaždé mě rodil pan doktor, musím říct že nebýt jeho tak nemám jedno s dvojčat! Je to doktor který hned věděl co dělat a zachránil ho jsem mu vděčná za život mého syna.Je to doktor který má dobrý přístup a ke mě vždy laskavý

Zlaté ruce pana primáře a pod jeho vedením vyhlášený tým odborníků si skvěle poradí i s tou nejkomplikovanější operací.
Můj velký dík Vám všem!

Pan doktor je odborníkem na svém místě. Jsem s ním velmi spokojena nejen po stránce profesní, ale i lidské. Neměla jsem s ním nikdy žádný problém a to k němu chodím už 20 let.

Skvělý lékař, byla jsem jeho pacientkou 13 let, potom jsem se přestěhovala a musela si najít lékaře v místě bydliště. Ráda na něho vzpomínám a třeba se s ním ještě někdy setkám. Je s ním legrace, vše bere s nadhledem, ale nic nepodcení.

Jsem s panem doktorem velice spokojená, navštěvuji jeho ordinaci 15 let a vždycky jsme vše v klidu vyřešili a jeho humor je velmi příjemný, i když spíše pro inteligentní pacientky. Nejvíce mi utkvěla jeho věta, kterou používal v poradně pro těhotné: že nesmím tolik žrát a to i tehdy, když jsem hubla, nepřibývala nebo naopak přibývala.

Na pana doktora nedám dopusit. Je sice tak trochu drsnější, ale nechodím k němu na kafe ale jako k odborníkovi a to mu nelze vůbec nic vytknout. Na mě byl vždycky milý a hlavně upřímný a toho si vážím. Chodím k němu již řadu let a jsem velice spokojená. Vřele doporučuji všem kdo chce opravdovou odbornou péči. Ta se jim u pana doktora Šándora opravdu dostane.

Na první dojem vám možná příjde trochu drsný, ale jako doktor je to prostě jednička:-)

Odborník na slovo vzatý, je pravda že s lidmi moc jednat neumí, je to takový dr. House:) S lidmi se nevybavuje, ale když jde o medicínu je to profík. Měla jsem ho u porodu dcery a doufám že při dalším dítku tam bude pan doktor taky

Pred lety jsem k panu doktorovy chodila . Prijela jsem ze zahranici a chtela rodit v Cechach. Nejdrive to na me zkousel svym trochu hrubym zpusobem a pro muj vkus i hulvatskym chovanim. Ale po kratke vymene nazoru a mem navrhu, ze si mohu najit i jineho lekare, sve chovani okamzite zmenil. Byl velmi mily a mohla bych rici i velmi pozorny. Bez velkych reci vypisoval moje zaznamy do nemeckeho tehotenskeho prukazu a dokazal i laskovat. Po letech na nej vzpominam jako na kompetentniho gynekologa, kteremu musi clovek zrejme ukazat hranice. U nas to fungovalo. A ja byla spokojena.