MUDr. Ján Šándor

Gynekolog Více

Kostelec nad Orlicí 1 adresa

29 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
Komenského 533, Kostelec nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

jsandor@tiscali.cz


29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Za ta léta co chodím k tomuto lékaři na kontroly jsem neshledala
žádná negativa, naopak.Vždy jsem byla velice spokojená.

D
Ověřený profil

Pán doktor je kapacita, já rodila 4krát a pokaždé mě rodil pan doktor, musím říct že nebýt jeho tak nemám jedno s dvojčat! Je to doktor který hned věděl co dělat a zachránil ho jsem mu vděčná za život mého syna.Je to doktor který má dobrý přístup a ke mě vždy laskavý

Ověřený profil

Zlaté ruce pana primáře a pod jeho vedením vyhlášený tým odborníků si skvěle poradí i s tou nejkomplikovanější operací.
Můj velký dík Vám všem!


J
Ověřený profil

Pan doktor je odborníkem na svém místě. Jsem s ním velmi spokojena nejen po stránce profesní, ale i lidské. Neměla jsem s ním nikdy žádný problém a to k němu chodím už 20 let.


Skvělý lékař, byla jsem jeho pacientkou 13 let, potom jsem se přestěhovala a musela si najít lékaře v místě bydliště. Ráda na něho vzpomínám a třeba se s ním ještě někdy setkám. Je s ním legrace, vše bere s nadhledem, ale nic nepodcení.


Ověřený profil

Jsem s panem doktorem velice spokojená, navštěvuji jeho ordinaci 15 let a vždycky jsme vše v klidu vyřešili a jeho humor je velmi příjemný, i když spíše pro inteligentní pacientky. Nejvíce mi utkvěla jeho věta, kterou používal v poradně pro těhotné: že nesmím tolik žrát a to i tehdy, když jsem hubla, nepřibývala nebo naopak přibývala.


Ověřený profil

Na pana doktora nedám dopusit. Je sice tak trochu drsnější, ale nechodím k němu na kafe ale jako k odborníkovi a to mu nelze vůbec nic vytknout. Na mě byl vždycky milý a hlavně upřímný a toho si vážím. Chodím k němu již řadu let a jsem velice spokojená. Vřele doporučuji všem kdo chce opravdovou odbornou péči. Ta se jim u pana doktora Šándora opravdu dostane.


Na první dojem vám možná příjde trochu drsný, ale jako doktor je to prostě jednička:-)


Odborník na slovo vzatý, je pravda že s lidmi moc jednat neumí, je to takový dr. House:) S lidmi se nevybavuje, ale když jde o medicínu je to profík. Měla jsem ho u porodu dcery a doufám že při dalším dítku tam bude pan doktor taky


Pred lety jsem k panu doktorovy chodila . Prijela jsem ze zahranici a chtela rodit v Cechach. Nejdrive to na me zkousel svym trochu hrubym zpusobem a pro muj vkus i hulvatskym chovanim. Ale po kratke vymene nazoru a mem navrhu, ze si mohu najit i jineho lekare, sve chovani okamzite zmenil. Byl velmi mily a mohla bych rici i velmi pozorny. Bez velkych reci vypisoval moje zaznamy do nemeckeho tehotenskeho prukazu a dokazal i laskovat. Po letech na nej vzpominam jako na kompetentniho gynekologa, kteremu musi clovek zrejme ukazat hranice. U nas to fungovalo. A ja byla spokojena.


Došlo k chybě, zkuste to znovu