Jan Rýznar, chirurg Zábřeh

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Morávkova 3, Zábřeh
MEDITEAM RZ s.r.o., chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Telefon: pevná linka: 583 433 450 Úřední hodiny: Pondělí: 7:30 - 12:00 (kontroly, převazy), 12:30 - 14:30 (objednaní na chir. sálek) Úterý: 14:00 ...

Umístění: MEDITEAM RZ s.r.o., chirurgie

Pan doktor Ryznar je člověk na svém místě. Příjemný, citlivý a neskutečně znalý a šikovný lékař ... s každým problémem chodím jen k panu dr Ryznarovi, i kdybych mela cekat dva dny nez bude ordinovat... Dekuji za jeho skvelou zdr peci :)

X

Výborný pan doktor, příjemný a moc šikovný.Moc milý i k malým dětem, operoval moji dceru.
Moc děkuji za takového p. dr a můžu jen doporučit

Pan doktor Rýznar je doktor s velikým D. Vzdělaný ve svém oboru, skromný a velice citlivý člověk. Vzorně se chová ke všem pacientům. Takových kdyby bylo v Zábřehu více. Přeji mu pevné zdraví aby mohl ještě dlouho sloužit svým vděčným pacientům.

Je to výborný chirurg i člověk.

Celkově velmi dobrý. Jen tak dále !!!

Navštívila jsem tohoto lékaře již několikrát a mám jen ty nejlepší zkušenosti!

Pan doktor je výborný lékař. Je vždy milý a má dobrou náladu. Myslím si, že i chování k pacientům je to, proč si toho či onoho doktora lidé zvolí. Umí to i s malými dětmi a to je hlavní pro mě jako pro mámu. Děkuji pane doktore.

doporučuji.Je fakt dobrý.

Slušné vystupování, vše vysvětlí, vysoká odbornost. Objeví příčinu bolesti, kterou lékaři před ním nenašli.

Mohu jen doporučit, po zkušenostech v období 10 let let je to odborník na svém místě.