Veterinární ordinace Starý Plzenec
Havlíčkova 378, Starý Plzenec

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace Starý Plzenec Mnoho návštěv - Očkování, Encefalitozoonóza, nemocne ledviny, zácpa atd.

Pan doktor je nejlepší veterinář, kterého znám, pár jsem jich opravdu byla nucena v případě prvního problému u králíka vyzkoušet. Především léčí opravdu každé zvíře a to i hlodavce, ke každému zvířeti se chová citlivě a s velkou péčí. Je na něm vidět, že miluje zvířata a že ho práce baví a naplňuje, což je úžasné pozorovat!! Jen tak se toto opravdu nevidí! Každou doporučuju tohoto veterináře a ne jednou nám králíčka zachránil, díky němu žil nás králíček o další tři roky déle! Děkuji.

Pan doktor má profesionální přístup, mnoho zkušeností, pracuje se zájmem a nic nepodcení. Je ochotný pomoci v jakoukoli dobu. Nelze nic vytknout.

Umístění: Veterinární ordinace Starý Plzenec Pes

Kdo chce kvalitu, zajede si za MVDr Pokorným do Plzence. Je to veterinář pro náročné zákazníky. Nic nepodcení, veškerá péče probíhá velmi důsledně, jde do detailu. Diagnozu určuje přesně. Je to kapacita ve svém oboru a jeho pověst odborníka má právem. Své zvířectvo vozím jen k němu a nikam jinam. Lidsky je fajn, je milej a rád vysvětlí a poradí. Zná své pacienty dobře, poradí i mimo ordinační dobu, přístup pecka. Je to prostě veterinář na úrovni s individuálním přístupem, který si vezme na zvíře dostatek času a pomůže. Doporučuji jeho i celý tým Starvetu v Plzenci.

Pan doktor nam před lety zachránil králíčka v kritickém stavu. Vyhověl nám i mimo pracovní dobu,dělá kompletní vyšetření,zodpověděl všechny dotazy,vysvětlil,domluvil se na předběžne ceně a ačkoliv nás léčba stála spoustu peněz, nelitujeme.

Jde o lékaře, který pro své pacienty udělá vše co je v jeho silách. Je pro ně k dispozici, kdykoliv je potřeba. Pokud je třeba, zvíře ošetří i mimo pracovní dobu. Nedává plané naděje, ani nehází flintu do žita. Udělá všechna potřebná vyšetření a majiteli předkládá fakta, né dohady. Léčí konkrétní problém a né domnělou chorobu. Jde o lékaře, za kterým se vyplatí jet i velkou vzdálenost. Zvláště máte-li zvíře, které není běžným domácím mazlíčkem. Jde o specialistu na drobné exoty, který má praxi také v Plzeňské ZOO.