Jan Píštěk, gynekolog Uherské Hradiště

MUDr. Jan Píštěk

Gynekolog

17 názorů

Uložit


Adresa

Svatováclavská 931, Uherské Hradiště
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

V
Ověřeny pacient

Do ordinace manželů Píštkových jsem přešla v půlce těhotenství kvůli přestěhování z Brna a jsem moc ráda, že jsem měla štěstí na kvalitní o ochotné lékaře. Mám zkušenost s oběma lékaři (s paní doktorku Píšťkovou i u porodu, byla skvělá) a myslím, že v UH patří oba ke špičce. Moderní, zkušení lékaři s pěknou ordinací.


Ověřeny pacient

Pan doktor, byť má pověst dobrou musím říct, že jsem se s horší "péčí" nesetkala!Když jsem přišla se zánětem, tak mi sestřička oznámila, že bohužel mají plno(standartně)jelikož pan doktor si nabral hamižně tolik pacientek, že nemá čas je vyšetřovat..takže jsem zůstala bez odborné péče s tím, že jsem dostala recept na nějaké čípky a když by to nezabralo, tak mám volat a třeba by se tam pro mě nějaké to místo našlo. Asi za 10 dnů jsem volala, že mám už druhý den velké bolesti v podbříšku a že potřebuji nutně vyšetřit. na to mi sestřička odpověděla, že už to nestihnou,že končí dřív protože mají večírek. V pátek na mě OPĚT nemají čas protože už mají plno, tak snad po víkendu v pondělí to mám zkusit..nebýt jiného gynekologa, který i když jsem nebyla jeho pacientka mě vzal a dostalal jsem maximální péči, tak nevím. Netvrdím, že je špatný lékař, ale kvantita, zastíní tu kvalitu!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem ráda, že jsem se pana doktora zbavila. Aniž by se mně zeptal na moje subjektivní potíže, dostávala jsem pravidelně - bez znalosti výsledků kultivace!! - tatáž širokospektrá univerzální antibiotika. Tento postup je nesprávný. U mě vedl k intoleranci těchto antibiotik a dlouho přetrvávající infekci. Rozhodně jsem - na začátku jeho léčby - nebyla ve stavu, který by vyžadoval natolik neodkladné řešení. Hodně jsem se kvůli nesprávně vedené léčbě natrápila. K panu doktorovi jsem chodila 3 roky a ani jednou mi neudělal ultrazvuk, přestože jsem po operaci a mám opakované potíže s cystami na vaječníku. Až po změně lékaře jsem zjistila, že součástí vyšetření je i pravidelná kolposkopie. Smutné. Teď po změně lékaře jsem bez potíží. Nechci pana doktora nijak poškodit, jen mě šokoval rozdíl v péči u MUDr.Píšťka a brněnských gynekologů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pan doktor Píštěk je velmi milý, laskavý, profesionální a já jsem s ním spokojena opravdu nadmíru. Přešla jsem od p. Červinky, rozdíl je opravdu značný. Jelikož plánujeme děťátko, chtěla jsem mít jistotu, že mám dobrého gynekologa a myslím, že jsem našla nejen dobrého, ale i nejlepšího. Čekárna je útulná, sestřička vstřícná a vybavení moderní. Doporučuji.


super


Ověřeny pacient

K tomuto panu doktorovi chodím moc ráda a teď po skončení těhotenství jenom s povděkem vzpomínám na péči, která je v této ambulanci vždycky profesionální, můžete se na cokoliv zeptat, nechybí tu úsměv a osobní přístup. Atmosféra příjemná, klidná, bez stresu, v kulturním prostředí.


Lékař na svém místě....
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K panu doktorovi jsem přešla od p.Červinky...
A nelituji... Plánovali jsme 2.dítě a chtěla jsem doktora, který má dobrou pověst po celém městě.Věřte,že to byla v Uh.Hradišti celkem fuška. Sestřička je příjemná a usměvavá.Pan doktor je příjemný a udělá si čas na Vaše dotazy.Při vyšetření je opatrný a citlivý. Čekárna je sice menší,ale v příjemném prostředí a nikdy jsem nečekala dlouho :-).


M
Ověřeny pacient

V okresu uh.hradiste jeden z nejlepsich gynekologu milý,laskavý a ochotný vše vysvětlit.


Chodila jsem k panu doktorovi do ambulance v Březolupech a byla jsem nadmíru spokojená, měla jsem s čím srovnávat, k paní doktorce Rajmicové a její "milé" sestře bych se již nikdy nevrátila. Vždy jsem se potkala s lidským přístupem a mé problémy byly opravdu řešeny. Bohužel poté se vyměnil se svou nynější manželkou a opět jsem lékaře měnila. Paní doktorka Píšťková se má od svého manžela ještě hodně co učit, jak v komunikaci, tak v léčbě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti