MUDr. Jan Píštěk

Uherské Hradiště 1 adresa

Ordinace gynekologa
Svatováclavská 931, Uherské Hradiště

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Tuto ordinaci můžu maximálně doporučit! Pan doktor je zkušený a pečlivý, neměnila bych. Sestřičky jsou také skvělé.
Moderní prostředí jako bonus!

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Pan doktor je člověk na pravém místě. Víc empatického člověka jsem snad nepotkala. Špatné zprávy sděluje nejcitlivěji, jak jen snad jde. Moc mi pomohl v nelehké situaci, kdy mě jiná doktorka odbyla a sám si tím přidělal "víc práce" než měl. Zato mu budu do konce života vděčná.

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Pan Píštěk mě prohlédl, sdělil mi diagnózu, která se týká celkem vážných problémů s vaječníky. Tuto diagnózu nevysvětlil, napsal jméno nemoci na post-it a řekl mi, ať si informace najdu na internetu. Do lékařské zprávy napsal diagnózu a "Nemá partnera!!!". Absolutně bez empatie, bez zájmu. Sestra mi vzala krev, čekala jsem, že poté aspoň s výsledky krve dostanu nějaké informace... Bohužel sestra pouze sdělila "Asi máte fakt tu nemoc...". Kalamita. Už nikdy nepřijdu, absolutně nedoporučuji.

Do ordinace manželů Píštkových jsem přešla v půlce těhotenství kvůli přestěhování z Brna a jsem moc ráda, že jsem měla štěstí na kvalitní o ochotné lékaře. Mám zkušenost s oběma lékaři (s paní doktorku Píšťkovou i u porodu, byla skvělá) a myslím, že v UH patří oba ke špičce. Moderní, zkušení lékaři s pěknou ordinací.

Pan doktor, byť má pověst dobrou musím říct, že jsem se s horší "péčí" nesetkala!Když jsem přišla se zánětem, tak mi sestřička oznámila, že bohužel mají plno(standartně)jelikož pan doktor si nabral hamižně tolik pacientek, že nemá čas je vyšetřovat..takže jsem zůstala bez odborné péče s tím, že jsem dostala recept na nějaké čípky a když by to nezabralo, tak mám volat a třeba by se tam pro mě nějaké to místo našlo. Asi za 10 dnů jsem volala, že mám už druhý den velké bolesti v podbříšku a že potřebuji nutně vyšetřit. na to mi sestřička odpověděla, že už to nestihnou,že končí dřív protože mají večírek. V pátek na mě OPĚT nemají čas protože už mají plno, tak snad po víkendu v pondělí to mám zkusit..nebýt jiného gynekologa, který i když jsem nebyla jeho pacientka mě vzal a dostalal jsem maximální péči, tak nevím. Netvrdím, že je špatný lékař, ale kvantita, zastíní tu kvalitu!

Jsem ráda, že jsem se pana doktora zbavila. Aniž by se mně zeptal na moje subjektivní potíže, dostávala jsem pravidelně - bez znalosti výsledků kultivace!! - tatáž širokospektrá univerzální antibiotika. Tento postup je nesprávný. U mě vedl k intoleranci těchto antibiotik a dlouho přetrvávající infekci. Rozhodně jsem - na začátku jeho léčby - nebyla ve stavu, který by vyžadoval natolik neodkladné řešení. Hodně jsem se kvůli nesprávně vedené léčbě natrápila. K panu doktorovi jsem chodila 3 roky a ani jednou mi neudělal ultrazvuk, přestože jsem po operaci a mám opakované potíže s cystami na vaječníku. Až po změně lékaře jsem zjistila, že součástí vyšetření je i pravidelná kolposkopie. Smutné. Teď po změně lékaře jsem bez potíží. Nechci pana doktora nijak poškodit, jen mě šokoval rozdíl v péči u MUDr.Píšťka a brněnských gynekologů.

Pan doktor Píštěk je velmi milý, laskavý, profesionální a já jsem s ním spokojena opravdu nadmíru. Přešla jsem od p. Červinky, rozdíl je opravdu značný. Jelikož plánujeme děťátko, chtěla jsem mít jistotu, že mám dobrého gynekologa a myslím, že jsem našla nejen dobrého, ale i nejlepšího. Čekárna je útulná, sestřička vstřícná a vybavení moderní. Doporučuji.

super

K tomuto panu doktorovi chodím moc ráda a teď po skončení těhotenství jenom s povděkem vzpomínám na péči, která je v této ambulanci vždycky profesionální, můžete se na cokoliv zeptat, nechybí tu úsměv a osobní přístup. Atmosféra příjemná, klidná, bez stresu, v kulturním prostředí.

Lékař na svém místě....