Ordinace interní, GE, ultrasonografie
U Nemocnice 306, Domažlice

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ordinace interní, GE, ultrasonografie Jiný

Mám velké pochybnosti o předešlých recenzích. Asi známý a nebo ty kteří tam neseděli skoro 5 hodin jako já. Sestra nekomunikativni a u doktora jsem si taky nevšiml větší komunikace. Mezi každým návštěvníkem 15 minut pauza asi na cigo zřejmě no a pak samotné vyšetření také nebylo nic extra a vysvětleni žádné. Více informací u praktického lékaře. Nejsem nafoukany a ani nic extra ale byla to poslední návštěva u tohoto lékaře. Navíc bylo nás v čekárně pět lidí a přišel jsem v 8:10 a šel jsem ve 12:15. Poslední věc zmíním hrozné židle na to že pan doktor nechá lidi tak dlouho čekat.

Umístění: Ordinace interní, GE, ultrasonografie Jiný

Výborný lékař, který se opravdu zajímá o pacienta, je ochoten věnovat mu čas i mimo pracovní dobu. Oceňuji jeho vlídné jednání a snahu pomoci, povzbudit, zajistit pomoc i na jiném pracovišti. S tak lidským přístupem a zájmem o pacienta jsem se zatím nesetkala. Pane doktore, jste skvělý odborník i člověk. Děkuji.

Byla jsem u pana doktora sice před cca 4 lety, ale příjemná sestřička, citlivý přístup, vysvětlování, velká empatie - tak bych ohodnotila, snad se to za tu dobu nezměnilo :-)

Z poznaných internistů nejlepší lidský přístup k pacientům.

Fajn pracoviště

doporucuji