Adresa

Odborný oční lékař
Moskevská 658/41, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Josef Svoboda, výborný odborník a velmi milý a vlídný člověk, trpělivě sleduje stav mého zraku, je mi přes 70 let. operoval i moji matku. Přeji mu všechno nejlepší v roce 2014.

Z
Ověřený profil

Pan doktor u syna nepoznal onemocnění rohovky, přestože k němu chodil na pravidelné kontroly. Na onemocnění nás upozornila optička při kontrole dioptrií, když si syn stěžoval, že přes brýle nevidí. Tyto brýle mu předepsal pan doktor. Nakonec vyšetření bylo provedeno na oční klinice v Praze, kde se léčením rohovky zabývají.
Pzn. možná kdyby syn přišel v sobotu, tak by si pan doktor tohoto vážného onemocnění všiml.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Velmi příjemný lékař i jeho zdravotní sestra. Při operačním zákroku v lokální anestezii, jsem se cítila spíš jako na kosmetice. S jejich prací jsem 100% spokojena.


M
Ověřený profil

nevím jak je to dnes ale tak 10let zpět ...do té doby jsem mohla říct ,že jsem se nesetkala s úplatky ,ano pan doktor si o úplatek řekl mému manželovi za to že mu vyoperuje šedý zákal ..v tu dobu jsme na tom byli moc špatně dali jsme do obálky to co jsme uznali za vhodné(4000.-) ....s omluvou obálku podali a spochopením pana doktora vše pak proběhlo ok na profesionalitu si stěžovat nemohu..


D
Ověřený profil

Pan doktor asi bude dobrý odborník, manžel k němu chodí už léta a je spokojen. Protože u mé oční lékařky jsou dlouhé čekací lhůty, chtěla jsem přestoupit k panu doktorovi. A velice nemile mě překvapilo prohlášení zdravotní sestry pana doktora, která pravila, že by mě pan doktor vzal, ale že mě objedná na sobotu a že si ošetření zaplatím ze svého. Takže mě přešla chuť.


lékař na svém místě mým 3 dětem zachránil zrak jelikož byli předčasně narozeny a navštěvujeme ho dodnes doporučuji


Pan doktor je arogantní,trošku empatie by neškodilo.Napsal mi dioptrie,které mi vůbec nesedí.Ale co bych vlastně chtěla,když už je mi přes 5O.Když jsem od něho odcházela a chtěla jsem svoji kartu,odmítl mi ji dát,ať si nový lékař vytvoří novou.Tak se nechová lékař,ale malý uražený kluk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vysoce hodnotím přístup k pacxientům, vystupování i odbornost. Znal jsem i její maminku. Též skvělá oční dr. !!!!


Spolehlivý, svědomitý, nic nenechá náhodě.


je to velmi příjemný a milý člověk a lékař, který ví co dělá,doporučuji ...ps:taky sestřička nemá chybu milá,vstřcná,lidská....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti