Odborný oční lékař
Moskevská 658/41, Liberec

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Josef Svoboda, výborný odborník a velmi milý a vlídný člověk, trpělivě sleduje stav mého zraku, je mi přes 70 let. operoval i moji matku. Přeji mu všechno nejlepší v roce 2014.

Pan doktor u syna nepoznal onemocnění rohovky, přestože k němu chodil na pravidelné kontroly. Na onemocnění nás upozornila optička při kontrole dioptrií, když si syn stěžoval, že přes brýle nevidí. Tyto brýle mu předepsal pan doktor. Nakonec vyšetření bylo provedeno na oční klinice v Praze, kde se léčením rohovky zabývají.
Pzn. možná kdyby syn přišel v sobotu, tak by si pan doktor tohoto vážného onemocnění všiml.

Velmi příjemný lékař i jeho zdravotní sestra. Při operačním zákroku v lokální anestezii, jsem se cítila spíš jako na kosmetice. S jejich prací jsem 100% spokojena.

nevím jak je to dnes ale tak 10let zpět ...do té doby jsem mohla říct ,že jsem se nesetkala s úplatky ,ano pan doktor si o úplatek řekl mému manželovi za to že mu vyoperuje šedý zákal ..v tu dobu jsme na tom byli moc špatně dali jsme do obálky to co jsme uznali za vhodné(4000.-) ....s omluvou obálku podali a spochopením pana doktora vše pak proběhlo ok na profesionalitu si stěžovat nemohu..

Pan doktor asi bude dobrý odborník, manžel k němu chodí už léta a je spokojen. Protože u mé oční lékařky jsou dlouhé čekací lhůty, chtěla jsem přestoupit k panu doktorovi. A velice nemile mě překvapilo prohlášení zdravotní sestry pana doktora, která pravila, že by mě pan doktor vzal, ale že mě objedná na sobotu a že si ošetření zaplatím ze svého. Takže mě přešla chuť.

lékař na svém místě mým 3 dětem zachránil zrak jelikož byli předčasně narozeny a navštěvujeme ho dodnes doporučuji

Pan doktor je arogantní,trošku empatie by neškodilo.Napsal mi dioptrie,které mi vůbec nesedí.Ale co bych vlastně chtěla,když už je mi přes 5O.Když jsem od něho odcházela a chtěla jsem svoji kartu,odmítl mi ji dát,ať si nový lékař vytvoří novou.Tak se nechová lékař,ale malý uražený kluk.

Vysoce hodnotím přístup k pacxientům, vystupování i odbornost. Znal jsem i její maminku. Též skvělá oční dr. !!!!

Spolehlivý, svědomitý, nic nenechá náhodě.

je to velmi příjemný a milý člověk a lékař, který ví co dělá,doporučuji ...ps:taky sestřička nemá chybu milá,vstřcná,lidská....