Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Důsledný, pečlivý, lidský, trpělivý. Pan doktor s velkým D. Spolu se sestřičkou umí mimo léčbu nastartovat v člověku optimismus, dobrou náladu a pocit, že jim na vašem zdraví opravdu záleží.

Každá návštěva u tohoto vzácného lékaře je pro mne opravdovým svátkem.Velmi živě se zajímá jak žiji a vždy najde tu správnou radu,která mi pomůže můj problém vyřešit.Když odcházím z jeho ordinace tak se vždy přistihnu jak se usmívám a moje srdce pod jeho lékařskou péčí šlape jako hodinky.Kéž by mělo naše zdravotnictví více takových lékařů.

Citlivý lékař, jaký by měl být v každé ordinaci. Pro jeho lidské i odborné vnímání problémů pacientů při vyšetření i z jeho léčebných výsledků lze bezesporu MUDr. Hejlka označit jako lékaře - kardiologa, kterého pacienti jiných lékařských zařízení mohou Českým Budějovicím závidět.

C

Velmi dobrý internista na vysoké odborné urovni.Lidský přístup což je v dnešní době velmi vzácné.Také hodná sestřička.

K panu doktorovi chodím už skoro 14 let,je to pro mě jeden z nejlepších doktorů,je lidský,umí pohladit slovem a člověk od něho odchází jako znovuzrozený.takže jen chválím!

Vřele doporučuji. V ordinaci se k Vám chovají skvěle, dlouho nečekáte na ošetření, hodná sestřička, skvělý lékař.

Mudr. Jana Hejlka znám již více než 30 let. Je to prakticky můj "rodiný lékař". Do jeho rukou se svěřovala již moje matka a ta o něm neřekla jinak než "to moje sluníčko". V jeho odborné péči setrvala až do své smrti (84 let). Já se u Mudr. Hejlka léčím již přes 20 let, a to od doby kdy se u mne obnovily kardio problémy, kterými jsem byl postižen v dětství. Díky jeho péči (i když jsem v plném invalidním důchdu) jsem schopen se sám o sebe postarat. Ještě když jsem byl v pracovním procesu, a i sebeunavenější jsem přišel na pravidelnou kontrolu, odcházel jsem nejem s balíčkem receptů, ale i s dobrou náladou. Ten titul který dostal od mé matky "moje sluníčko" si plně zaslouží. Člověk po návštěvě jeho ordinace skutečne vždy pookřeje. Dle mých zkušeností si hodnocení "nejlepší" plně zaslouží.

zkušený a velmi svědomitý praktik
plně se věnuje pacintu, dovede jej seznámit se stavem nemoci a povzbudit

Doktora Hejlka znám více jak 20 let. Prošel nemocniční praxí, dnes ordinuje jako internista - kardiolog ve vlastní ordinaci. Ordinuje i pro Kardio Klub ( 30 členů po infarktu ).
Proč je nejlepší :
* erudovaný, zkušený praktik, svědomitý, stále si doplňující nové odborné poznatky
* nepodceňuje sebemenší příznaky onemocnění, ani subjektivní potíže pacienta
* velmi pozorný, vstřícný , empatický
* pacienta přijatelnou formou seznámí s jeho onemcněním i léčbou
* sleduje pacienta i v případě jeho hospitalizace
* upřednostňuje lékařské povinnosti i v době soukromého volna
* pro kolektiv "Kardiaků" je nenahraditelným rádcem a pomocníkem