Urologická ordinace
Politických vězňů 576, Slaný

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Milé dámy,
pokud máte problém se zánětem močových cest,pana Hejdu vůbec nedoporučuji,jen umí proštouchnout močovou trubici a dát antibiotika min.na měsíc,v tomto směru víc než neviniká.

Tak jiný urolog rozhodl jinou léčbu a KÁMEN JE PO 4 MĚSÍCÍCH PRYČ !!!
Mě by trápil nesmyslnou léčbou a nikam by to nevedlo !!!

Chybná diagnoza! Nedoporučuji !!! Týden nemocnice ve Slaném, týden nemocnice v Kladně. Prosila jsem pana doktora, aby ledvinový kámen vyndal, zbytečné otravování zavedením drenu a s tím spojenou narkozou !!! Dva roky rozpouštění kamene, který je nerozpustitelný!!! Spoustu utracených peněz za zbytečnou léčbu! Naštěstí jsem našla jiného urologa.

Dobrý den.CHodím k panu doktorovi Hejdovi cca 2roky.Jsem mladý člověk,ale nějaké problémy zastihly i mne.Pan doktor je velice ochotný,milý a dal mě rychle dopořádku.Odevšad slyším jen samou chválu.Určitě plus je i to,že nedávno vedle mne seděla paní doktorka z 40km vzdálené nemocnice a když ji pan sedící vedle mne poznal,netajila se,že pan doktor je kapacita a jinam by nešla.
Pana doktora Hejdu můžu jenom doporučit.Petr.

Super urolog! Operoval mě 100× a nikdy jsem nic necítila. Jeho antibiotika zabírají už po prvním použití a ultrazvuk mi dělá pokaždé.

U

Pan doktor Hejda je ochotný, milý, výborný operatér i psycholog. Mluvím z vlastní zkušenosti- operoval mě 2x a díky lékařům na kladenské urologii jsem naživu( i když to tedy bolelo)

Musím tedy říct, že pan doktor je moc milý...ale...jako paní co psala přede mnou. Já beru antibiotika na moč. měchýř už 3 roky. Zatím s minimálním účinkem. Asi se raději poohlédnu jinde, kdyby náhodou byla jiná metoda účinější...

u pana doktora jsem se dlouhodobě léčila a byla jsem velmi spokojená.

Pan Dr. je sice mily, ale ma toho strasne moc, takze se vam poradne nevenuje, proto nedoporucuji hlavne zenam, ktere maji velke problemy s moc. mechyrem, aby k nemu chodily. Vetsinou to jde u neho jak na bezicim pasu,viz - predepisi vam antibiotika, pijte caje, sup a dalsi. A takhle to jde kazdy mesic, aby se vice zabyval tim, ze antibiotika nezabiraji (po 2rocich uzivani), to ne. Napr. ultrazvuku ledvin jsem se od neho nedockala do dnes.