Adresa

Urologická ordinace
Politických vězňů 576, Slaný

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Milé dámy,
pokud máte problém se zánětem močových cest,pana Hejdu vůbec nedoporučuji,jen umí proštouchnout močovou trubici a dát antibiotika min.na měsíc,v tomto směru víc než neviniká.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Š
Ověřený profil

Tak jiný urolog rozhodl jinou léčbu a KÁMEN JE PO 4 MĚSÍCÍCH PRYČ !!!
Mě by trápil nesmyslnou léčbou a nikam by to nevedlo !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Chybná diagnoza! Nedoporučuji !!! Týden nemocnice ve Slaném, týden nemocnice v Kladně. Prosila jsem pana doktora, aby ledvinový kámen vyndal, zbytečné otravování zavedením drenu a s tím spojenou narkozou !!! Dva roky rozpouštění kamene, který je nerozpustitelný!!! Spoustu utracených peněz za zbytečnou léčbu! Naštěstí jsem našla jiného urologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dobrý den.CHodím k panu doktorovi Hejdovi cca 2roky.Jsem mladý člověk,ale nějaké problémy zastihly i mne.Pan doktor je velice ochotný,milý a dal mě rychle dopořádku.Odevšad slyším jen samou chválu.Určitě plus je i to,že nedávno vedle mne seděla paní doktorka z 40km vzdálené nemocnice a když ji pan sedící vedle mne poznal,netajila se,že pan doktor je kapacita a jinam by nešla.
Pana doktora Hejdu můžu jenom doporučit.Petr.


D

Super urolog! Operoval mě 100× a nikdy jsem nic necítila. Jeho antibiotika zabírají už po prvním použití a ultrazvuk mi dělá pokaždé.


U

Pan doktor Hejda je ochotný, milý, výborný operatér i psycholog. Mluvím z vlastní zkušenosti- operoval mě 2x a díky lékařům na kladenské urologii jsem naživu( i když to tedy bolelo)


K

Musím tedy říct, že pan doktor je moc milý...ale...jako paní co psala přede mnou. Já beru antibiotika na moč. měchýř už 3 roky. Zatím s minimálním účinkem. Asi se raději poohlédnu jinde, kdyby náhodou byla jiná metoda účinější...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

u pana doktora jsem se dlouhodobě léčila a byla jsem velmi spokojená.


Pan Dr. je sice mily, ale ma toho strasne moc, takze se vam poradne nevenuje, proto nedoporucuji hlavne zenam, ktere maji velke problemy s moc. mechyrem, aby k nemu chodily. Vetsinou to jde u neho jak na bezicim pasu,viz - predepisi vam antibiotika, pijte caje, sup a dalsi. A takhle to jde kazdy mesic, aby se vice zabyval tim, ze antibiotika nezabiraji (po 2rocich uzivani), to ne. Napr. ultrazvuku ledvin jsem se od neho nedockala do dnes.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu