Klinický logoped
Za poštou 110, Veselí nad Moravou

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Muze mi nekdo poradit a dat kontakt na logopedku, logopeda ve Veseli.. Jak to tak ctu, tak asi mame smulu? Co Uherske Hradiste nebo nekdo v okli?? Dekuji 773535664 Vladka

Pana doktora jsme potkali jenom jednou, ale já musím říct, že naše cvičení nese ovoce paní Kratochvílová má velmi dobré výsledku. Chodíme už půl roku a už umíme neskutečné množství písmenek. Lukášek se těší a ještě si vyptá básničku.
Je pravda, že se musí cvičit i doma, ale my máme výsledky úplně úžasné a já jsem velmi spokojená. Děkujeme za péči Hanka a Lukášek

Dobrý den, asi jako jediní známe p. Dvořáka osobně!!!
Je to skvělý odborník a moc mi se synovou výslovností pomohl. Známe i paní Peluchovou, se kterou jsme byli taky mooooc spokojeni.
Vřele doporučuji.
Nikola a Lukášek Beňovi

opět po několikáté sem píšeme a souhlasíme, že došlo jen k velmi nekvalitní záplatě!Opět jsme byli na logopedii ve Veselí a jsme z toho špatní ještě teď. Nedá se to srovnat s péčí, kterou poskytovala p. Peluchová- vždy s dcerou všechno procvičila, nad obrázky,s maňáskem, nebo formou hry.Prostě pokaždé jinak, aby ji to bavilo. Vše podrobně vysvětlila, ukázala a napsala do deníčků. Také nikdy nešetřila pochvalou a úsměvy!Také objednací doby nebyly tak dlouhé,p.Mgr. Peluchová byla ochotna zůstat déle podle potřeby rodičů, dát i dva termíny, aby se dítě dostalo na cvičení častěji. To už je minulostí! Současná p. logopedka Kratochvílová není zlá, ale péče je na úplně jiné úrovni, stojíme na stejném místě, kde jsme skončili s p. Peluchovou.( Možná proto si někdo myslel, že za p. Mgr. Dvořáka pracuje sestra!). Nestačí říct a zopakovat pár slov, někdy ještě špatně! Ani lidsky se přístup nedá srovnat.Podobný názor jsme slyšely i od jiných rodičů. Mrzí nás, že jsme se s p. Peluchovou nemohli rozloučit, jsme velicí dlužníci!Zdravíme- Mirka a Josef s dcerou Barčou

Logopedickou poradnu ve Veselí stále navštěvujeme a i když jsme p. majitele Mgr. Dvořáka nikdy neviděli, s péčí jsme byli nadmíru spokojeni, protože jsme chodili jsme s dcerou k p. Mgr. Peluchové.Ta byla moc hodná, s dcerou měla bezvadný vztah a byla perfektní odborník a člověk. Vždy jsme se tam těšili a spoustu toho zvládli. Bohužel teď stojíme na mrtvém bodě, p. Peluchovou vystřídala jiná p.logopedka a péče je nijaká, nedá se to srovnat. Máte podobnou zkušenost a názor? Josef a Mirka s dcerou Barčou.

Jelikož jsem se synem chodila do logopedické poradny tak bych aspoň pana logopeda mohla poznat,nikdy jsem jej neviděla pracovala za něj sestra!!!!!!

Dobrý den, souhlasím s předešlým komentářem. Pana logopeda vůbec neznáme, ale paní, která u něj pracuje je úžasná, dcera se vždycky těší a už se toho hodně naučila. Bohužel paní logopedka od nového roku změnila působení a od té doby logopedie nefunguje!!! Dostavili jsme se na objednaný čas a nikdo nás nečekal!!! Na to jsme nebyli od paní logopedky zvyklí. Zvažujeme stížnost na pojišťovně, protože se nemůžeme ani přeobjednat, nikdo nám nezvedá telefon.... S pozdravem Josef s dcerou Barčou

Docházíme k němu se synem. Jsme moc spokojeni.

Sám není nikdy fyzicky přítomen. Ještě jsem ho nikdy neviděla, pracuje za něj moc sympatická paní logopedka. Hodná , milá, s dětmi to umí.