Ord. lékaře specialisty - psychiatrie
Fügnerova 1, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie Jiný

Nejvíc nej nej nej pan psychiatr. Miluju hodně. Jedeme bomby, díky

W

pan doktor mě velmi zklamal když mi bylo zle ukončil pracovní dobu a odešel domů Vůbec se mi nechtěl věnovat je velmi arogantní. Opravdu jsem potřebovala takovou první pomoc ale vůbec mě ne vyslechl a odmítl Musela jsem si najít rychlou pomoc jinde

Dr.Dr. je kvalitní lékař. Léčím se u něj 16let, a pokud mu nezavdám příčinu, aby se ´kousl´, vždy mi vyjde vstříc, a pokud mám opravdu problém, vyslechne mne. Doporučuji jednat asertivně.

Tento pan Dr.na mě udělal velice špatný dojem.Je arogantní a člověk má pocit,že ho obtěžuje.Je tu on pro nás ne my pro něj.Absolutně se nezajímal o můj zdr.stav,jen honem,honem napsat léky a :"Další prosím"

Pan doktor je skutecny odbornik a moc mi pomohl . Urcite doporucuji.

K tomuto lekaři chodim již 12nact let, a jsem spokojen

Tento doktor neni spatny doktor jen ma moc pacientu a neni schopen se venovat pacientum tak jak by oni potrebovali.Ja osobne jsem očekavala ze na me bude mit cas a ne ze tam vejdu a dostanu prasky na tri mesice a jdu,,,tu praci mu vubec nezavidim ale mel by ubrat a venovat se pacijentum vice,,,

Mudr.Drahozal,se nám s přibývajícími léty trošku mění,ale odborník určitě je.Jako psychiatr by sice mohl být k lidem víc milý a vstřícný,ale to si musí uvědomit on sám.

Tento pan doktor na me udelal moc dobry dojem.Bala jsem se ze mu nebudu umet vysvetlit svuj problem,ale on me pochopil po par vetach,doporucuju:-)

Je jediným, kdo mi pomohl. Je fakt, že si s ním člověk nepokecá, ale už jen když člověk přijde do čekárny vidí, jestli je víc těch spokojených, nebo nespokojených. Vždycky je tam nával. Při dnešní konkurenci! Ty lidi by mohli jít jinam. Taky tam dojíždím 40km. Za dobrým doktorem - proč ne.