Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kojetická 1021, Neratovice
Privátní plicní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

ZDRAVÍM MOHU SE ZEPTAT NA ČLÁNEK ZE DNE 9 LEDNA 2012???POTŘEBOVAL BYCH SE VÁS NA NĚCO ZEPTAT .PROSÍM KONTAKTUJTEMĚ NA petr.pribula@seznam.cz


Ověřeny pacient

Naprosto nejsem spokojena s přístupem pana doktora ke starým lidem. Můj otec ho navštěvuje už přes tři roky, je silný astmatik. V poslední době si neustále stěžoval na velké potíže s dýcháním a pan doktor mu byl schopen jen udělat spirometrii. Dnes leží v nemocnici a výsledek je zanedbaný plicní nález. K tomu se přidal problém se srdcem a zavodňování těla.
Kdyby pan doktor byl tak pečlivý jak se zde píše, nemusel můj otec dnes bojovat v nemocnici o holý život. Opravdu mu chci tímto poděkovat za to jak se věnuje starším pacientům!!!!!!!!!!!!!!!


Velmi dobrý a příjemný lékař, který pacientovi vysvětlí problém i léčbu. Sleduje vývoj medicíny. Je lidský a nedává najevo svou převahu nad pacientem jako někteří lékaři. Mám pocit, že medicina je pro něj poslání a ne jen povolání.


Jsem u HZS Spolana a k panu doktorovi chodím již druhým rokem na preventivní prohlídky. Jsem s ním spokojen i s jeho zástupem v době jeho nepřítonosti, tím myslím jeho dceru. Díky ní možná přestanu kouřit.


E

Pan doktor Dindoš je nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Je moc hodný a je jediný, který mi vždy pomohl s mými zdravotními problémy. Kéž by bylo víc takových.


P
Ověřeny pacient

Pana doktora Dindoše hodnotím jako jednoho z nejlepších lékařů, které jsem poznala.
Chodím k němu již několik let a jsem maximálně spokojena s jeho přístupem i léčbou.


J

Dr. Ján Dindoš je jeden z mála doktorů který opravdu se stará o zdraví pacientů.Je přijemný-vstřícný a rozumí své práci!!Nepatří do sorty tzv.Léčitelů-šamanů kterých je bohužel ještě dost.


V

Velmi dobrá péče, vyslechne pacienta a dobře mu vysvětlí podstatu problému a léčbu. Klidný a vstřícný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti