Pod Kaplankou 1888, Beroun
Mamodiagnostické centrum Beroun, Radiodiagnostika, s.r.o.- vyšetření prsu, mamografie, screening (mapa)

Karlovo náměstí 33, Praha
Radiodiagnostická klinika 1. LF UK a VFN v Praze, Centrum diagnostiky chorob prsu V. Polaka (mapa)

Screening prsou

Přednosta Radiodiagnostické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze, vedoucí Mamodiagnostického centra v Berouně, současně lékař v Centru diagnostiky chorob pr...

Cena není uvedená

Velice vstricne jednani, profesionalita, odbornost, zadne dlouhe lhuty. Mohu jen doporucit. Doktorovi Danesovi a celemu tymu preji jen to nejlepsi.

Pan profesor Daneš je tím neúžasnějším profesionálem jakého jsem ve zdravotnictví potkala. Klinika, vybavení a přístup personálu je rovněž skvělý. Vřele doporučuji!!!

S tak profesionálním a milým přístupem jsem se u lékaře dlouho nesetkala. Na biopsii jsem šla poprvé, takže jsem nevěděla, co mě čeká, ale pan doktor mi vše vysvětlil a ani samotný zákrok nebyl nic hrozného. Ale co oceňuji nejvíce, je lidský přístup, jak pana doktora, tak i sestřičky (vlastně všech sestřiček, i v evidenci). To spolu s příjemným prostředím na mě zanechalo jen dobrý dojem. Více takových lidí v naší medicíně!!!

nejlepsi cenrtum u nas, vybavene nejlepsi technikou. pk

Doporučuji toto pracoviště. Zaměstnanci jsou příjemní. Hlavně všem moc děkuji
za život, který mi zachránili. Velký dík panu doktoru Danešovi za citlivý a vstřícný přístup.

HODNOTÍM VELICE DOBŘE NA JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU.V ROCE 2006 MĚ BYL VYŘKNUT VERDIKT RAKOVINA PRSU JSEM VELICE VDĚČNÁ TOMUTO ZAŘÍZENÍ KTERÉ JEDNALO VELICE RYCHLE A JÁ SE MOHU VĚNOVAT VNOUČÁTKŮM A DALŠÍM AKTIVITÁM.DĚKUJI MOC.K.V.

vynikající specialista na choroby prsu, mají navíc skvělý digitální mamograf, nejsou téměř žádné objednací doby, doporučuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den ve výpisu pro podnikového lékaře mám u ct mozku napsáno .jen náznak AS mozk.aa. Co to prosím znamená. Děkuji

Je to v podstatě normální obraz, naznačené aterosklerotické změny na mozkových tepnách má od určitého věku většina populace, nemá to žádný klinický význam.

Prof. MUDr. Jan Daneš

• radiologie a zobrazovací metody