Gastroenterologická ambulance
Huťská 211, Kladno

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologická ambulance

MUDr. Cíza je profesional, je velmi příjemný a empatický, všechno pacientovi vysvětlí. S ním lze zvládnout i nepříjemné vyšetření. Chválím jeho přístup k pacientům i dochvilnost. Děkuji mu za sebe i za maminku a všem ho doporučuji.

Výborný a lidský přístup. Obával jsem se některých vyšetření po špatných zkušenostech z jiný zdrav. zařízení, ale vše proběhlo bez problémů, ohleduplně a bezbolestně. Mohu doporučit.

Opravdu velice bezvadný přístup pana doktora k pacientům,vše srozumitelně a podrobně pacientovi vysvětlí a připraví na vyšetření a zákrok.Vše provádí velice profesionálně.Musím jenom vyslovit velkou pochvalu.Též sestřičky mají bezva přístup k pacientovi.Kéž by takto vystupovali všichni lékaři.Moc děkuji,Ladislav Pražák,pacient.

Kvalitní lékař s lidským přístupem.Léčí mojí dceru a velmi úspěšně.Díky Holoubková

Je málo lékařů s takto lidským přístupem k pacientům.Při tomto vyšetření díky citlivosti tohoto lékaře i sestřiček zmizí strach i stud.Mohu jen doporučit :-)Alena

Pokud člověk musí absolvovat toto nepříliš příjemné vyšetření, tak aspoň takto. Pan doktor je velice milý a citlivý člověk, to samé platí o sestrách v ordinaci. A o bolesti nemůže být vůbec řeč. Doporučuji.

Velmi jemný při provádění kolonoskopie,příjemný při jednání s pacientem,uplatňuje nové poznatky ve svém oboru.Uiblein

Velmi lidský přístup k pacientům,jeho pracoviště se snaží provádět vyšetření ve velmi krátkých lhůtách.Tak by se měli chovat a jednat všichni lékaři!!!!c

Velice vstřícný, obětavý a starostlivý. Velice doporučuji.

Profesionální přístup,lidský přístup k pacientům.Tak by měli všichni lékaři přistupovat k pacientům.Velmi doporučuji.