Odborný lékař revmatologie
Karlov 1, Prostějov

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Já k panu doktorvi chodila už tak od 15.roků, dřív se zajímal udělal co pokládal za dobré a snad dobré, pak jsem u něj spoustu roků nebyla a když se vyskytl problém, tak po delší době mi řek, že z jeho hlediska tam nic není a já odfrčela domů, už jsem u něj 9.roků nebyla tak nevím na jaké úrovni je včíl, akorát zjišťuji, že to co on pokládal z jeho hlediska, tak byl jednoznačně jeho obor, ale akorát ho nepoznal a já nyní mám jednou tolik problémů!

Revmatologická ambulance v Prostějově funguje na vynikající úrovni.Je zde příjemná,hezká a oarganizačně zdatná sestra a velmi profesně zdatný,empatický a velmi lidský lékař.Nic podobného jsem u lékařů zatím nezažil.děkuji za Vaši péči

S péčí p. doktora jsem velmi spokojená i s jeho zdravotní sestrou , do této ordinace se vždy těším ,je tam příjemné prostředí a připadám si jako mezi rodinou,
můžu s oběma mluvit o všech svých problémech a přitom nemám pocit ,že bych je zdržovala, věnují se pacientům i nad jejich rámec povinností, je vidět ,že oba svou práci mají rádi, ale hlavně ,že chtějí pomáhat nikde jinde jsem se s takovým přístupem nesetkala a sestřička odebírá krev jak ,,bohyně" a to mám velmi špatné žíly obou velmi děkuji

Pan doktor Vágner je skvělý doktor, který mi vždycky pomůže. Z ordinace i čekárny udělal krásné prostředí, ve kterém se cítím dobře. Kloubouk dolů před sestrou, jak organizačně zvládá chod ordinace. Z mé strany ohromná spokojenost.

Ordinace pana doktora je na velmi dobré úrovni neznám jinou takovou,tak si představuji dnešní soukromou ordinaci. A je to také díky nové zdravotní sestře,která je nejen příjemná na pohled ,ale je hlavně velmi lidská a dodává nám pacientúm energii i pan doktor,který je velmi příjemný působí teď mnohem vyrovnaněji děkujeme

Pan MUDr. Vágner je velice pečlivý a znalý doktor, který si na pacienta udělá čas. Jeho léčba mi vyhovuje, s důvěrou se mu můžete svěřit a víte, že ho Váš problém (nejen zdravotní) zajímá a také od něj vždy uvítám dobrou radu, doporučení atp. PS: Pane doktore, děkuji za Vaši péči, ale jen tak mezi námi...ta Vaše nová sestra je arogantní, zmalovaná kr--a, která se neumí k pacientům chovat a to co patří k povolání zdravotní sestry - mj. slušné jednání - jí nic neříká a věřte, že nejsem jediný pacient, který má takovýto názor. Přeji hodně trpělivosti!

Jsem velice spokojený! Vždy vstřícný a ochotný. Pokaždé mi velmi pomohl!

Já jsem s tímto lékařem velmi spokojená,chodím k němu už 10 let a chvíli trvalo,než jsem pochopila,že se pod tou slupkou skrývá dobré srdce.
Sohlasím,s tím,že má i dobrou intuici,navíc se nebojí mi napsat i drahé léky.
Musíte s ním ale mluvit jasně a otevřeně,když tam někdo jen sedí a čeká zázrak,nedočká se,musíte přesně popsat své potíže a žádat řešení.

Jsem velmi spokojena

Už je mi hodně let a často jsem byl nemocný. Potkal jsem již mnoho lékařů v různých městech. Tak vynikajícího ovšem až teď! Nejenže si najde na každého pacienta čas, umí si ním popovídat o jeho problémech, řádně ho vyšetří a napíše léky, které opravdu zaberou-ale má i to-co většině lékařů chybí-INTUICI. Mnohokrát jsem byl svědkem, kdy přesně určil diagnózu dopředu-ještě před jiným odborným vyšetřením, která se zcela shodovala s konečnou diagnózou (i když jiný lékař-specialista v dané oblasti-měl jiný názor!)! Chodím k němu nejraději a vždy jsem byl spokojen víc-než na 100%!