Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí
Odborný lékař neurologie (mapa)

Umístění: Odborný lékař neurologie

Pan doktor je opravdu DOKTOR, který ví co dělá, ví jak léčit, ví jak pomoct...cca 3 roky mi bolesti hlavy léčili tím, že do mě rvali chemii, Pan doktor mě během 10minut napravil, tak, že jsem se cítila, jak znovuzrozená! Jen je třeba se nebát! Přístup perfektní, je to opravdu profesionál! Kéž by bylo více takových doktorů!

Umístění: Odborný lékař neurologie Krční páteř

Měla jsem problém s krční páteří a už nemám. Velký dík panu doktorovi, je to člověk na svém místě, to se jen tak nevidí. Chápu, že ne vše se dá napravit okamžitě, ale já díky několika křupnutí jsem bez bolesti. Jiní neurologové vás prohlídnou, vypíšou rehabilitace nebo jiné procedury a většinou to k ničemu moc nevede. Pan doktor pokud může vás napraví hned. Skvělé, užásné, tleskám, takových odborníků bychom potřebovali víc.

Umístění: Odborný lékař neurologie bolesti v těle , ruka páteř , nohy

Byla jsem velice překvapená, nejen přístupem, také dokonalostí.Velká uleva se dostavila brzy, jsem nad míru spokojená a nelituji vzdálenosti návštěvy pana doktora..

Umístění: Odborný lékař neurologie bolest zad (spodní část)

Pan doktor je teda fakt umělec. Na ty jeho chvaty musíte být úplně uvolnění a důvěřovat mu. Já trpěl! Klasičtí doktoři mě jen posílali na to a to vyšetření a cpali do mě chemii. Trápil jsem se v leže snad dva měsíce (při jiné poloze jsem brečel bolestí). Pak narazím na tohoto mistra. Přišel jsem pár minut před otevíračkou, byl jsem tak 20-tý, po cca 1.5 hodině jsem šel na řadu. Za 15 minut (pan doktor potřeboval konzultaci k jeho počítači) jsem byl vysmátý venku, bez bolesti a ani žádne peníze nechtěl (byl jsem za pomoc ochotný nechat vše z peněženky). Po 2 rokách nemám problém. Díky, Díky, Díky!

Umístění: Odborný lékař neurologie bolesti bedra

Pan doktor byl velice laskavý, choval se profesionálně ale hlavně jeho úkony mi okamžitě pomohli. Bolesti zad, které mně trápili více než půl roku se zmírnily - téměř úplně zmizely, za co jsem mu nesmírně vděčná. Ing.Rusiňáková

Umístění: Odborný lékař neurologie

Přišla jsem k panu doktorovi s bolestmi zad. Pan doktor řekl, že mi pomůže, abych si lehla na břicho. Po ani ne minutě bez toho, aby pan doktor nebo já jsme něco řekli, nějakou námitku, pan doktor zvolal na zdravotní sestru:"Ona se mně bojí, to nemá cenu" a poslal mě pryč vlastně bez toho, aby mi jakýmkoliv způsobem pomohl od přetrvávajících bolestí zad. I sestra se na mě dívala s kritickým pohledem. Já byla z toho neurvalého jednání tak v šoku, že jsem nebyla schopna ze sebe vypravit ani slovo. Říká panu doktorovi něco Hippokratova přísaha? Možná se špatně vyspal, ale to ho neomlouvá. Byla jsem u něho 100% naposledy.

Umístění: Odborný lékař neurologie

Pana doktota jsem navštívila pro konzultaci k mému problému s páteří, příp. pro jakékoli možné ošetření. Po návrhu jakéhosi zákroku s páteří, jsem se zeptala na rizika toho, co mi pan doktor hodlá udělat. A že mám trochu obavy, aby se můj stav ještě nezhoršil. Po tehle mé otázce mě pan doktor vyhodil z ordinace, at si najdu teda někoho jiného, když mám otázky tohoto typu. Z takového jednání jsem byla v šoku ..a musela odejít

Umístění: Odborný lékař neurologie bolesti bederní páteře

Dobrý den,byla jsem na doporučení dcery poprvé u pana doktora, který je pověstný svou vlídností , odborností a rychlou pomocí. To,co bylo vyřešeno bez svlékání a dlouhého vyšetření za minutu, to bylo neuvěřitelné. Pomohlo okamžitě. Následné cvičení a rehabilitace odstranily mé potíže na dlouhou dobu. děkuji !!!

Umístění: Odborný lékař neurologie ústřel

V květnu jsem měla ústřel. Doktor specialista mě bez fyzické prohlídky
poslal na CT páteře. Nedostala jsem ani léky na bolest, která byla značná.
Volný termín na vyšetření CT v nemocnici byl až na konci července...
Tak nevím... CT dopadlo dobře. Nic tam není. Hmm, jasně že ne, rozcvičila jsem to, už mě nic nebolí. Ale rachtá mi tam jak ve starých hodinách... při rotaci. Myslela jsem, že mě bude doktor léčit. Že mi doporučí speciální posilovací cvičení. Nebo najde na tom cétéčku nějaké abnormality, které budeme společně dávat do pořádku. Jsem aktivní pacient, ráda spolupracuji...
Jenže když jsem se chtěla objednat na další vyšetření, sestra mi oznámila, že nález je negativní. Na můj dotaz, zda pan doktor ze snímků může zjistit příčinu mého ústřelu jsem se dozvěděla pouze, že se budu muset stavit, až mě bude něco trápit..
Takže když jsem měla potíže, dostala jsem CT, na které jsem čekala dva měsíce. Do té doby se to spravilo samo (14 dnů bolestí a cvičení se zaťatýma zubama). Chtěla bych si záda vyléčit a dalším potížím předejít.

Děkuji mnohokrát,jinak, než kouzelník,Panu Ševčíkovi, neřeknu.Děkuji.A ještě k tomu ,má velmi příjemnou paní sestru.Přišel jsem s bolestí šíje a části zad nad pánví.V průběhu několika málo minut mě napravil a výsledek byl úžasný.Ve spojení s následující rehabilitací bolesti postupně odeznívaly.Momentálně jsem bez bolestí a díky cvikům,které mi byly doporučeny.nutno podotknout,že opravdu cvičím,věřím,že se nevrátí.Erik