Adresa

Na Příkopech 62, Jičín
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Tohoto pána bych ani nenazývala doktorem. Atopický ekzém léčí tím, že vám řekne, ať se nemyjete, voda vám totiž nejspíš škodí mnohem víc, než kortikoidy, které vám předepíše ;) Oleje na koupání jsou pro pana "doktora" asi Amerika - respektive za ty mu nejdou korunky do kapsy že. Rozhodně nedoporučuji, ušetříte čas a nervy, protože tento pán vám evidentně pomoci nechce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Pan doktor, by měl ze své "funkce"odejít. Nadělá víc škody než užitku. Bohužel. Na všechno napíše mast se sírou a děj se vůle bozi, nějak to dopadne. 20 min vás vyslechne kdo všechno vám umřel, a na coatd..A 2 minuty řeší problém se kterým přijedete. Podle mě jde jen o to že vám napíše recept, a to mu vynáší. K němu už nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Pan doktor ordinuje i ve Vrchlabí. Byla jsem u něj 4×,byl sice milý ,pokaždé naordinoval jinou mast -samozřejmě kortikoid,nic nepomohlo,spíš naopak.Nic moc neporadil,ani zprávu jsem nedostala.Změnila jsem lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Tenhle člověk opravdu ví, co dělá. Sice je to takový "vesnický mudrc", což mi občas leze na nervy, ale je kompetentní jako nikdo jiný. U dermatologických onemocněních je diagnostikace ještě složitější než u jiných odvětví medicíny, proto se nedivte, že sem tam léčba není napoprvé ta ideální.
Mě vždy pomohl a poradil skvěle.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor mi vůbec nepomohl. Navštívil jsem ho dvakrát, pokaždé předepsal jinou mast, ale problém se nelepšil, spíše se zhoršoval. Návštěva u jiné lékařky znamenala okamžité zlepšení a po 5ti dnech jsem neměl viditelné příznaky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

V jičíně máte na výběr buďto doktora Partla, který je sice milý, ale co se týká odbornosti, tak silně pokulhává - mému synovi na 7měs. nepoznal atopický ekzém ( aby jo, když ho prohlédl jen od stolu), napsal mu mastičku po kterém se nám ekzém rozšířil po celém trupu, žádné poučení, prostě nic . . . . Na to jsem šla k doktorce Paroulkové na poliklliniku, která je zase dobrý odborník na svém místě (skvělá a přesná diagnostika, sledování a poučení pacienta), ale poněkud náladová a strohá. Takže závěrem bych šla k ní, ptž myslím, že včasná diagnostika a následná léčba je základ a té se mi u MUDr.Partla nedostalo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobrý přístup k pacientovi, kliďas, neumím si představit, že by měl někdy špatnou náladu... Odborník na svém místě. Doporučuji všem.


Jeho léčba a rady vždy zabraly


Co předepsal mě, vždycky pomohlo, navíc vám tu diagnózu řekne takovym tónem, že máte pocit že prostě ví úplně na sto procent, že právě toto je ta nejlepší léčba. Mluví velmi potichu, ale přesvědčivým dojmem. Neumím si představit že bych s ním pokecal, jak tady někdo psal, je spíš povahy tiché.


K

Pan doktor občasně ordinuje i v Praze LD, vždy jsem se u něj setkala velmi vlídným zacházením a lidským přístupem,který není u našich lékařů až taková samozřejmost.Jakýkoliv problém trpělivě vysvětlil a odpřednáškoval možný způsob léčení plusy a minusy, naopak , když jsem chtěla poradit něco v dermatologii(kde mohl i vydělat větší obnos), přímo mi řekl, že to není třeba a bylo by to zbytěčné vyhození peněz.způsob léčby , který vždy doporučil zabral.Narozdíl od jiných lékařů své kolegy nepomlouval, naopak je bránil....


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti