Ivo Novák, otorinolaryngolog Náchod

MUDr. Ivo Novák

Otorinolaryngolog

Masarykovo náměstí 45, Náchod
Sam. ord. lékaře spec. - ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ORL

Velmi citlivý přístup pana doktora, bez stresu a nervozity, vyšetření probíhá v klidu, s maximálním ohledem. Je to 100 profesionál. Doporučuji.

Nevím jak panu doktorovi poděkovat. Před jeho návštěvou jsem bojovala několik let s chronickou angínou, na jejíž vyléčení jsem vyzkoušela snad všechno. Každý jiný lékař mi jenom vždy bez účinku předepsal antibiotika a na mé vysoké aslo mávl rukou. Lituji, že jsem o něm nevěděla dříve a trápila se 4 roky, nehledě na to, jaké škody to mohlo v těle způsobit. Každopádně jsem díky němu nyní zdravá a všechny mé problémy zmizely, jako mávnutím proutku. Navíc má neuvěřitelně lidský přístup. Jako jediný z lékařů si dokázal poradit s vyšetřením nevyšetřitelné pacientky, jako jsem já (mám silný dávicí reflex) ostatní lékaři reagovali vždy velmi negativně, i když jsem se opravdu snažila spolupracovat:-) Patří mu obrovské díky.

Pana doktora nejvíce oceňuji při práci s dětmi. S dvouletou dcerou jsme navštívili mnoho ORL pracovišť, měl nejlepší přístup. Při čištění oušek dcera vůbec nebrečela a to jen proto, že je velmi trpělivý a nelituje čas, aby vše vysvětlil a i malé dítě to pochopilo. Moc ho doporučuji.

Pan doktor je velmi milý, citlivý, vše vysvětlí, doporučuji

odborník na slovo vzatý nejlepší ve svém oboru

Ještě jsem tam nikdy nebyla,ale podle jeho pacientů ho miluji už teď.Havlova Pavla

dobrý den!doporučuju vám tohodle doktora je milí hodny!!!ale já tam u něj často dělám sceny!!

SOUHLASÍM!Dr.Novák má velmi dobr
ý přístup k pacientovi, má 5ti letá dcera na ORL delší dobu chodila a vždy se dožadovala "svého pana doktora".

Velmi dobrý přístup. Pomohl mi zajistit odborné vyšetření, jsem s ním spokojená.

Jsem velmi spokojená s lékařem (poradí po telefonu i mimo pracovní dobu)za to dík :-)