Praktický lékař pro děti a dorost
Čechova 43, Lanškroun

Máme pana doktora rádi. Je milý, vtipný. Věci neokecává-řekne pravdu.
Asi bude na ženské, ale který doktor není? Dávám mu jedničku. Petra

Je to dobrý doktor, zachránil život mému synovi.Alena S.

Je to dobrý doktor. Mému synovi zachránil život.

Můžů říct z vlastní zkušenosti, že pan doktor Beránek je opravdu férovej chlap. A hlavně nic nezanedbá jako jiní nejmenovaní lékaři v LA a v Ústí.
Dokáže mi vždy všechno vysvětlit. Má velice příjemné jednání a co se týče jeho ženy už se moc těším až půjdou sestřičky do důchodu a příjde tam jeho žena to teprve bude dokonalá dvojka.

Je to výborný doktor, teďka už chodím k Dr. Reslerové, ale až budu mít děti určitě k němu budou chodit taky :) A jeho žena je taky velmi příjemná, dělá sestřičku na gyn. Simona

CHodil jsem k panu doktorovi jako kluk.V19 jsem musel přejít k jinému lékaři.Takovou péči jako u pana doktora nebudu mít asi nikde.Tímto mu děkuji!Až budu mít děti tak se yase budu moci spolehnout.

moje kamarádka dělá na pojišťovně a říkala mi, že Beránek má nejvíc pacientů na
celém okrese. Ani se celkem nedivím.Lidi se prý k němu hodně tlačí. Asi má proto i dost peněz,ale já mu to přeju. Hlavně chválím to, že nám umí problém vysvětlit.
Ostatní lékaře nepomlouvá,což je teda rarita. S dětmi si rozumí,můj syn-6 let se
na něj vyloženě těší. Teď čekám další děťátko a vím že bude v dobrých rukách.

Pan doktor Beránek dělá čest svému jménu - je fakt hodný,moc jsem se bála,ale
teď už strach nemám.Trpělivě mi všechno vysvětlil. Taky oceňuji jak vylepšil
čekárnu. Myslím že je moc vhodný zejména pro malá miminka po porodu. Mám první
miminko.

arogatní, neprofesionální absolutně nevhodný k dětem

Teda viděla jsem hodně, ale když někdo napíše, že je lékař "divný" a za to ho dá do škatulky jako nejhoršího, měl by se zamyslet /Pokud to umí/ jsetli není divný
spíš on. Co to je divný??? V pondělí jsem byla u něj s dítětem v ordinaci a v čekárně by nepropadl špendlík. Jestli musí pan doktor vyšetřit denně tolik lidí,
tak je opravdu divný - ŽE TO DOKÁŽE. A dnešního dnes jsem se rozhodla, že tuhle
špínu - kde si každý může napsat co chce a nemusí se podepisovat nebudu už číst.
Začnu, až to bude s povinnou adresou a jménem. Já se podepisuji - Petra Urbanová,
Lanškroun. A za našeho pana doktora budu bojovat. 2x jsem byla v Ústí na dětské
pohotovosti - to mi stačilo. Vyzývám tu dotyčnou nebo toho dotyčného, jestli se
nebojí, ať se podepíše jako já. Jestli se bojí, tak ať drží hubu!