Iveta Venglářová, logoped Orlová

Mgr. Iveta Venglářová

Logoped Více

Masarykova 900, Orlová
Zařízení klinické logopedie

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Názory

S jinými logopedy zkušenost nemám, ale co mi vyprávěli známý, tak jsme ve velmi dobrých rukou. Profesionální a zároveň lidský přístup.

Profesionálně vynikající, zkušenosti mám s oběma dětmi. Jediná nevýhoda nedodržuje termíny objednávky. Ale dá se to přetrpět. Důležitý je přístup k dětem a její profesionalita.

Velmi dobry logoped,opravdu umi svou praci dobre vykonava mohu jen vrele doporucit

Mou jenom doporučit.Velice kladný přístup a dokáže ochotně pomoci.Pomohla mi s koktavosti i když mám menší výkyvy ale zanechala na mne veliký kus práce...Profesionálka v oboru..

Je skvělá

Paní logopedka je skvělá,s dětmi jedná perfektně,pomůže,velice dobře poradí a k dětem je velmi hodná,trpělivá,ohleduplná a milá.Děti ji mají velmi rády a já jako rodič si jí velice vážím.

Druhá logopedka naší dcery a narozdíl od té první je skvělá,s dětmi to umí,zbytečně dlouho je netrápí.Prostě profesionálka.Doporučuji.

Doporučuji chodili k paní doktorce oba synové hodně jim pomohla Děkujeme