Iveta Burdová, psychiatr Písek

MUDr. Iveta Burdová

Uložit

Psychiatr Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karla Čapka 589, Písek
Dětská psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská psychiatrická ambulance Deprese a sebepoškozování

K paní doktorce jsem šla v období dospívání po tom, co se moje deprese zhoršila až k sebepoškozování. Poprvé v životě a díky paní doktorce také na dlouhou dobu naposled jsem byla ochotná se někomu otevřít a nechat si pomoct. Po první návštěvě, kdy se mi snažila vnutit svůj názor aniž by mě pořádně vyslechla jsem odcházela s naprostou nedůvěrou a s tím, že k ní už znovu nechci. Při druhé návštěvě, ke které jsem byla donucena jsem se tedy zaměřila na zcela banální problém, o kterém věděla, a namluvila jí, že jsem naprosto v pořádku (moc práce mi to nedalo), protože jsem věděla, že ona by mi nepomohla. Výsledkem bylo jen to, že se do dnes se svou nemocí peru sama bez pomoci, protože je po této zkušenosti problém důvěřovat jakémukoliv jinému doktorovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská psychiatrická ambulance psychiatrické konzultace

Chodila jsem do ordinace jako dospívají pacient, každou návštěvu jsem nesnášela. Paní doktorka se moc detailně zajímá o dost osobní věci a chce popisovat vztah s partnerem a podobně. Vadilo mi také, že si vše pečlivě zapisuje na archy papíru. Navíc nedokáže říct jak dlouho se budete léčit , brát léky. Byla jsem s ní nespokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Řekl bych to tak, nic Vám neodpustí, je až nepříjemná tím, že jde za věcí tak dlouho, až probudí v člověku tu sílu, aby si také pomáhal sám. Velice pomohla mým dětem a za to jí budu dlouho vděčný. Nezvládla sice úplně bývalou manželku.... ale když ona sama nechce, je to těžké. Co bylo třeba, pomoci mým dětem, to zvládla na více než jednu jedničku. Aspoň tak na deset.


J

Velice doporučuji. Vyslechla mne, poradila, pomohla. Úžasná doktorka s velmi dobrým přístupem k pacientovi, otevřená, férová. Doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti