Karla Čapka 589, Písek
Dětská psychiatrická ambulance (mapa)

Umístění: Dětská psychiatrická ambulance Deprese a sebepoškozování

K paní doktorce jsem šla v období dospívání po tom, co se moje deprese zhoršila až k sebepoškozování. Poprvé v životě a díky paní doktorce také na dlouhou dobu naposled jsem byla ochotná se někomu otevřít a nechat si pomoct. Po první návštěvě, kdy se mi snažila vnutit svůj názor aniž by mě pořádně vyslechla jsem odcházela s naprostou nedůvěrou a s tím, že k ní už znovu nechci. Při druhé návštěvě, ke které jsem byla donucena jsem se tedy zaměřila na zcela banální problém, o kterém věděla, a namluvila jí, že jsem naprosto v pořádku (moc práce mi to nedalo), protože jsem věděla, že ona by mi nepomohla. Výsledkem bylo jen to, že se do dnes se svou nemocí peru sama bez pomoci, protože je po této zkušenosti problém důvěřovat jakémukoliv jinému doktorovi.

Umístění: Dětská psychiatrická ambulance psychiatrické konzultace

Chodila jsem do ordinace jako dospívají pacient, každou návštěvu jsem nesnášela. Paní doktorka se moc detailně zajímá o dost osobní věci a chce popisovat vztah s partnerem a podobně. Vadilo mi také, že si vše pečlivě zapisuje na archy papíru. Navíc nedokáže říct jak dlouho se budete léčit , brát léky. Byla jsem s ní nespokojená.

Řekl bych to tak, nic Vám neodpustí, je až nepříjemná tím, že jde za věcí tak dlouho, až probudí v člověku tu sílu, aby si také pomáhal sám. Velice pomohla mým dětem a za to jí budu dlouho vděčný. Nezvládla sice úplně bývalou manželku.... ale když ona sama nechce, je to těžké. Co bylo třeba, pomoci mým dětem, to zvládla na více než jednu jedničku. Aspoň tak na deset.

Velice doporučuji. Vyslechla mne, poradila, pomohla. Úžasná doktorka s velmi dobrým přístupem k pacientovi, otevřená, férová. Doporučuji!!!