Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Chtěla bych tímto vyjádřit velký dík paní doktorce, která mi svým profesionálním a pečlivým přístupem možná zachránila život. Po ultrazvuku ve FN Ostrava kde podle tamní lékařky nebyl žádný nález jsem pro jistotu byla ještě u paní doktorky Bubílkové, která to viděla jinak. Jde o onkologické onemocnění a ještě je možné něco zachránit. Kdybych dala na názor lékařky v Ostravě, čekala bych rok na další ultrazvuk a rakovina by už byla v metastazách. Moc děkuji a doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Opakovaně jsem využil služeb ultrazvukové ambulance doktorky Kupkové. Dvakrát mě vyšetřovala paní doktorka Iveta Bubíková a rád bych jí touto recenzí vyjádřil velké poděkování a obdiv k její práci. Paní doktorka je opravdový profesionál na svém místě - vyšetření vždy proběhlo přesně na čas, byla moc empatická, příjemná a vlídná. Trvalo delší dobu, ale myslím, že to je nadstandardní pečlivostí. Během vyšetření paní doktorka vždy prohlížela i ultrazvukové snímky z mých předchozích vyšetření a vše mi vysvětlila. Kromě toho byla ordinace vždy čistá a uklizená, příjemně zařízená. Moc si vážím tohoto přátelského a velmi profesionálního přístupu a pokud budu ještě někdy potřebovat ultrazvukové vyšetření, obrátím se jistě právě na paní doktorku Bubíkovou.