Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Svitavská 25, Moravská Třebová
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Když jsem zašla paní doktorce na preventivní kontrolu znamének, abych měla jistotu,že jsem zdravá, dala mi najevo, jak ji obtěžiji a řekla:" Ach jo, to zase dávali něco v televizi,že všichni chodíte na kontrolu znamínek? No tak které se vám nelíbí...?" Byla neochotná a pacienta uráží.Už bych k ní nikdy nešla!A jestli mám nemocné nějaké znaménko,tak to nevím,protože mě důkladně neprohlédla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsem spokojena,nemám k ní nejmenší připomínku.Byla milá,vstřícná a při kontrole měla radost z toho,že léčba zabrala.


K

Praktik mě odeslal na vyš.se znaménkem,p.doktorka mě ošetřila bez objednání,když viděla o co jde,přestože normálně je vyšetření jen na objednání,měla podezření na nádor a hned mi zajistila vyříznutí znaménka.Bohužel byl výsledek pozitivní-melanom.i pak se o mě postarala,zajistila mi další specializované vyš.na přední pražské klinice a udělala si na mě opakovaně čas,když jsem se potřeboval "vybrečet",protože já bych dal nevím co za větu je to jen stařecká bradavice.Díky- možná za záchranu život-a,protože kdybych se měl někam objednat,tak bych se možná na to vykašlal,protože jsem se znaménkem žádné potíže neměl.


K

Já mám také dobré zkušenosti. Měla jsem dlouholeté kožní problémy na noze (bradavice) a až jí se podařilo najít správný lék a koečně jsem se jich zbavila, aniž bych si musela vyříznout půl paty :-)
Také by mě zajímala důvěryhodnost jednotlivých hodnocení - "kamarádka u ní byla" - neochotná (to zní jakoby "slečna" hodnotila někoho, koho v životě neviděla???), pokud mám ze slunce vyrážku, tak bych se neměla zbytečně slunečnímu záření vystavovat (ale holky se možná chtěly ukazovat na bazénu:-) ). Hodnocení pana/í vždyavšudypřítomné/ho "Nikdy nikoho nevyléčila" odporuje má vlastní zkušennost a jak vidím také zkušenost pana Jana... Takže takovéto fórum asi moc objektivní a kvalitní není (on kdo hledá chybu vždy ji u někoho jiného najde), ale i tak píši..já byla s přístupem a výsledkem velmi spokojená!


J

U mne správně určila kožní nádor ( potvrzeno histologií po vyříznutí ), manželku vyléčila z kožního onemocnění a u jejích alergií jí též dobře poradila ... Nejlepší nedám, nemám srovnání. Ale když má někdo alergii na slunko, tak by se mu fakt měl vyhýbat, i když je to jistě těžké.


Č

vše vysvětlí,snaží se pomoci.


dlouhé čekací doby,nikdy nikoho nevyléčila

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti